TRT1 ekranlarında yayınlanan ve izleyicinin ilgi ile karşıladığı dizide birdahaki hafta neler olacak? Detaylar haberimizde...

TRT1 ekranlarında izleyici ile buluşmaya ve izleyici tarafından ilgi ile izlenmeye devam eden Masumlar Apartmanı dizisinde o kadar heyecan  verici şeyler yaşandı ki izleyici hayrete düştü. Görünen o ki artık dizide hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

Son bölümü ile yine izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran dizi bazen kaybetmiş olduğu reyting oranlarını arttırdı. Herkese merakla ekrana killitledi. Peki son bölümde neler oldu?

Masumlar Apartmanı dizisinde gelecek hafta izleyiciyi bekleyen sürprizler

Artık her şey değişti!

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Gülben ve Safiye’nin aynı apartmanda oturma planları Esat tarafından kabul edilmedi. Han da dahil olmak üzere kardeşleri hayal kırıklığına uğratan bu durum karşısında Gülben büyük hüzne kapıldı. Bunun akabinde ise hiç beklenmeyen bir gelişme yaşandı. Safiye Gülben’i cesaretlendirdi ve onun yanında olacağını söyledi. Bu Safiye için çok büyük bir adım oldu ve Gülben’in oturacağı eve onunla birlikte ziyarete gideceğini söyledi. Han, Naci, Gülben ve Safiye yeni eve ziyarete gittiler. Ancak ziyarette safiye ne kadar büyük bir hataya düştüğünü anladı.

Masumlar Apartmanı dizisinde neler yaşanacak?

Gelecek hafta favori olan dizide neler yaşanacağı  herkes tarafından merak edilmekte. Yeni bölüm ile ilgilli bir öngörüde bulunmak zor olsa da yine yaşanan son olaylardan sonra Safiye ve Gülben kardeşleri pek de iyi şeylerin beklemediğini söyleyebiliriz. Peki bu iki kardeş için gelecek bölümlerde neler yaşanacak.