TRT'nin reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı'nın final haberi sonrası dizinin ikinci sezonunda ayrılan Farah Zeynep Abdullah'a suçlamalar gecikmedi!

Geçen sezon yayınlanan vre reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisi final kararını duyurdu.

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar'ın yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisi yayınlandığı ilk bölümden beri büyük bir başarı elde etmişti.

13367353-728xauto

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eser uyarlaması olan Masumlar Apartmanı dizisi ikinci sezonunda beklenilen reytingleri alamadı. Dizide ilk sezon İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılması tartışma yaratnmıştı. 

Farah Zenyep Abdullah'ın canlandırıdığı İnci karakteri önce beğenilmemiş ve sürekli olarak sıkıcı sahneler denilerek eleştirilmişti. Fraah Zeynep Abdullah hayranları ise genç oyuncunun dizide geri plandan kaldığından şikayetçi olmuştu. Tüm bu eleştiriler sonrası Farah Zeynep Abdullah sezon sonu diziden ayrılmıştı. Ancak bu sefer İnci'yi sıkıcı bulanlar bu ayrılığın yaşanmasında Farah Zeynep Abdullah'ı suçlu bulmuş ve diziyi yarı yolda bırakmakla suçlamıştı.

616x321-masumlar-apartmani-inci-oldu-mu-soke-eden-olay-farah-zeynep-abdullah-diziden-ayrilacak-mi-1623144866261

Farah Zeynep Abdullah'tan sonra diziye Melisa Şenolsun dahil olmuştu. Ancak Melisa Şenolsun'un canlandırdığı karakter de beğenilmemişti. İnci'den sonra gelen karakterle anında başlayan aşk seyricye geçmemişti. Dizi ikinci sezon ilk bölümlerinde oldukça sıkıcı ve tekrar şekilde ilerlemiş ve seyirci kaçmıştı. Bunun da sorumlusu hem Melisa Şenolsun hem de Farah Zenyep Abdullah olarak gösterilmişti. 

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

15_masumlar-apartmani-inci-kimdir_160122608310

Farah Zeynep Abdullah'a diziden çıktığı için dizinin final yapma sebebi eleştirileri gelmeye başladı. Dizinin hayranları final haberleri sonrası neden olarak Farah Zeynep Abdullah'ın diziyi yarıda bıraması olarak gösterdi.