TRT 1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinden üzen haber geldi! Her hafta salı akşamları rekorlar kıran Masumlar Apartmanı dizisi yayın hayatını sonlandırıyor!

Yayınlandığı salı akşamları ekranlarda reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı final yapıyor! Bu sezon istenilen reytinglere bir türlü ulaşamayan Masumlar Apartmanı sezon sonunu beklemeden final kararı aldı!

TRT 1 ekranlarında bir çok yeni dizisinin hazırlığı ve başlamaya gün sayması nedeniyle ilk bitecek dizi olan Masumlar Apartmanı ekran macerasını sonlandırıyor!

Yönetmen açıkladı!

15 Eylül 2022 tarihinde yayın hayatına başlayan, Birkan Sokullu, Ezgi Mola ve Merve Dizdar gibi yıldız isimlerin yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisiyle ilgili üzücü haber geldi.

Dizinin yönetmeni Çağrı Liva Lostuvalı instagram paylaşımıyla herkesi üzdü! "Sizinle son hem çok zor ama çok keyifli. Daha var ama son kaç? diyerek Masumlar Apartmanı dizisinin final yapacağını açıkladı!

Masumlar Apartmanı ne zaman final yapıyor!

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Tumhaber.com öğrendiği bilgiye göre Masumlar Apartmanı son 5 bölüm çekilecek ve final yaparak ekran macerasını tamamlayacak.

OGM Pictures imzalı Kırmızı Oda dizisi sonrası Masumlar Apartmanı dizisi bitti  ve gözler Camdaki Kız'ın akıbetine çevrildi!