Masumlar Apartmanı 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Han İle Sürpriz Bir Kararla Evlenen İnci Hangi Şok Olayla Büyük Bir Pişmanlık Yaşayacak?

TRT'de bu sezon yayınlanmaya başlayan ve her hafta reyting rekorları kıran Masumlar Apartmanı dizisinin soluksuz izlenen 4. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı 5. bölümde neler olacak? Han ile İnci ayrılacak mı? İnci Han'ın gerçek yüzünü görmeye başlayacak mı? Kardeşinin gizlice evlendiğini duyan Safiye hangi beklenmedik tavrı gösterecek? Gülben'in kabuğunu kırma isteği sona erecek mi?

07 Ekim 2020 - 09:21 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:30

TRT'nin yeni sezonda iddialı dizilerinden olan Masumlar Apartmanı çok büyük ilgi görmeye devam ediyor. Dizinin yayın saatinde sosyal medyaya dahi ambargo koyan Masumlar Apartmanı 4. bölüm ile izleyicilerin nefeslerini kesti. Soluksuz bir şekilde takip edilen Masumlar Apartmanı'nın yeni bölümü büyük bir merak uyandırdı. 13 Ekim 2020 sal ıakşamı yayınlanacak olan Masumlar Apartmanı 5. bölümde neler olacak?

MASUNLAR APARTMANI 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han ile İnci'nin sürpriz bir kararla evlenmelerinin ardından Masumlar Apartmanı'nda işler artık iyice karışıyor. Safiye kardeşinin kendisinden gizlice evlenmesini bir ihanet olarak karşılar. Babasından bu ihaneti öğrenen Safiye ne yapacağını bilemez. Çocukluğundan getirdiği travmalarla yeniden yalnız kalacağını düşünür. İnci'nin Han'ı alıp götüreceğini ve kardeşinin bir daha geri gelmeyeceği evhamına kapılır? Safiye bu evliliği yıkmak için ne yapacaktır? İnci'nin dedesini kışkırtıp İnci'yi zor durumda bırakmak için Safiye'nin yeni planı ne olacak? Safiye İnci'nin eve girmesine izin verecek mi?

HAN VE İNCİ BOŞANACAK MI?

Han ile İnci evliliğinde ise ilk günden ortaya çıkmaya başlayan sorunlar çok daha çetrefilli bir hale dönüşür. Han artık gerçek yüzünü ortaya koymaya başlar. Çift karakterli olan Han'ın ikinci karakteri artık baskın olacaktır. Han İnci'ye karşı tavırlarını nasıl değiştirecektir? İnci'yi oldukça kıskanan Han onu eve mi kapatacaktır? İnci bu durumu nasıl karşılayacaktır? İnci ile Han'ın birbirlerine olan sevgileri evliliklerinin devam etmesineyetecek midir? Han ile İnci boşanmaya mı karar verecekler?
GÜLBEN SAFİYE ENGELİNİ AŞABİLECEK Mİ?

Masumlar Apartmanı'nın son bölümüne Gülben'in durumu damga vurdu. Ablası Safiye'nin baskısı ve korkusu ile kişiliğini unutan ve silik bir karaktere dönüşen Gülben'i Esat'a duyduğu aşk kabuğundan çıkaracaktır. Ancan Esat'ın ise gönlü bir başkasındadır. Ayrıca Safiye kardeşi Gülben'in evden dahi çıkmasını istemez. Gülben hayata tutunmayı istedikçe Safiye engeli ile karşılaşmaktadır. Kardeşinin hayatını mahveden Safiye ise Gülben'i tıpkı kendisi gibi dört duvar arasına hapsetmektedir. Gülben dayanamayıp Safiye'ye isyan edecek mi? MASUMLAR APARTMANI 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDITRT'nin iddialı yapımı Masumlar Apartmanı'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı gelecek bölüme dair hangi ipuçlarını veriyor. Yeni bölüm fragmanının en vurucu kısmı hangisi? Masumlar Apartmanı 5. bölüm fragmanı nasıl izlenir?

YORUMLAR

  • 0 Yorum