TRT'nin reyting rekortmeni diziis Masumlar Apartmanı dizisinin romantik Naci'si Tansel Öngel sunuculuğunu yaptığı yarışma programı Maske Kimsin Sen'de adeta kendini buldu!

Ödüllü format Maske Kimsin Sen'de izleyenleri bu hafta sürprizler bekliyor! Eğlence dolu programda bu hafta Tansel Öngel sürprizi yaşanacak!

Jüri koltuğunda Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, oyuncu Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı eğlenceli program Maske Kimsin Sen'in yakışıklı sunucusu Tansel Öngel yien ağızları açık bıraktı!

Sunuculuk performansında başarısını gösteren Tansel Öngel yarışmanın yeni bölümündeki şovuyla parmak ısırttı! Tansel Öngel şarkı söyledi dans etti izleyenler Edis ve Tarkan'ı solladı yorumlarında bulundu. Karizması ve yakışıklılığına şov performansını ekleyen Tansel Öngel sahnede adeta yabancı starları hatırlattı!

Tansel Öngel Maske Kimsin Sen yarışmasında sürpriz yaptı! Dansçılarla sahnede şov hazırlayan Tansel Öngel ünlü rockçı Teoman'ın Uykusuz Her Gece şarkısını seslendirdi ve dans etti! Tansel Öngel'in bu performansı jüri üyelerinin ağzını açık bırakırken ekran başındakilerde hayranlıklarını dile getirdi.

Tansel Öngel'e kullanıcılar sosyal medyadan "Abicim her konuda mı yetenekli olur bir insan" "Bu nasıl bir performans harika" yorumlarında bulundu.