TV8'de izlenme rekorları kıran MasterChef Türkiye 2021'de final için geri sayım başladı. Biribirinden iddialı şef adaylarının ter döktüğü yarışmada iki finalist açıklandı. Bu sezon finale kalan iki isim Sergen ve Hasan oldu. MasterChef'te üçüncü finalist ise bu akşam yayınlanacak olan yeni bölümde belli olacak. Peki MasterChef'te üçüncü finalist kim olacak?

MasterChef 150. bölüm fragmanı

Merakla beklenen MasterChef 150. bölüm fragmanı yayınlandı. Dörtlü finale kalan iki yarışmacı Hasan ve Sergen yeni bölümde rakipleri olacak üçüncü finalisti bekliyor. Bu akşam üç yarışmacı finale kalabilmek ve üçüncü finalist olabilmek için ter dökecek. Yeni bölümde konuk ise ünlü şef Ömür Akkor olacak.

MasterChef'te üçüncü finalist kim olacak?

Heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye 2021'de finalist olacak yarışmacılar da merakla bekleniyor. Hasan ve Sergen final biletini alan ilk iki isim oldu. Bu akşam finale kalabilmek için Tahsin, Dilara ve Eren mücadele edecek. Bu üç yarışmacıdan biri bu akşam yapacakları yemekler doğrultusunda final biletini kapacak. MasterChef Türkiye 2021’de yarın akşam da bir finalist belli olacak. Böylece final dörtlüsü de ortaya çıkmış olacak. MasterChef Türkiye 2021 heyecan dolu bölümü ile bu akşam TV8’de.