MasterChef her bölümü ile TV8 ekranlarında olay yaratmaya devam ediyor! Bireysel dokunulmazlık için yarışan mavi takım yarışmacısı Azize’den akıl almaz hata!

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında izleyicisi ile buluşan MasterChef tüm heyecanı ile kaldığı yerden devam ediyor. 70. bölümü ile ekranlar gelen MasterChef’te haftanın son dokunulmazlık oyununun heyecanı yaşandı. Sosyal mesajlarında verildiği programda ilginç detaylar ile gündemde kalmaya devam ediyor.

Suyun Önemine Dikkat Çekildi

Ömerli Barajında dış çekim olarak yayınlanan bölümde suyun önemi ve gelecek nesillere aktarılabilir şekilde suyun kullanımına dikkat çekildi. Suyun vazgeçilemez olduğu ve israf edilmesinin önüne geçilmesi gerekildiği mesajı verilen programda, kırmızı ve mavi takıma yemek yaparken kullanmaları için birer sürahi su verildi.

Yarışmanın renkli şefleri Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya’nın yapılan yemekleri tattığı sırada mavi takım yarışmacılarından Azize büyük bir şanssızlık yaşadı.

Şefler başka bir yarışmacının tabağının tadımını yaparken hatasını fark eden Azize “ Allah kahretsin” diyerek kendine itemde bulundu. Ne olduğunu soran Dilara’ya yanıt vermeyen Azize “Şimdi görürsün” diyerek aslında hatasını o ana kadar bir tek kendisinin farkettiğini gösterdi.

Aziz Tabakta Şok Bir Hata Yaptı

Yarışmacıların belirlenen süre içerisinde yemeklerini yaptıktan sonra tabaklarına tekrar dokunmaları yasak olduğu için hatasını düzeltemeyen Azize çaresizce tadım sırasının kendisine gelmesini bekledi. Sıra kendine gelince yaptığı dolgulu mantıyı şeflerin tadımına sunan yarışmacı, yaptığı yemeğin inceliklerini de anlatmayı ihmal etmedi. İlk olarak Mehmet şefin tadım yaptığı tabak daha sonra Danilo şefin önüne geldi. Dolgulu mantının tadına bakmak için tabaktan bir çatal alan Danilo o anda şoka uğradı. Danilo şefin tabağından kürdan çıktı!

“MasterChef’teki İkinci Günah”

Gözden kaçırmayın

Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü? Ünlü Rapçi Beta Berk Bayındır'ı Kim Öldürdü? Şüpheli Ölüm! Katili Kim? İntihar Mı Etti? Nasıl Düştü?

Tabaktan kürdan çıkması ile diğer yarışmacılar da aslında Azize’nin farkına vardığı hatanın ne olduğunu öğrenmiş oldu. Kürdanı Azize’ye gösteren Danilo, şaşkınlığını gizleyemedi. Olayla alakalı Mehmet şef ise “MasterChef’teki ikinci günah” yorumunu yaptı. Somer şef ise, Azize’ye kürdanı ne için kullandığını sordu. Azize’nin cevabı ise “ Hamur açılacaktı, onu kızartırken tutturmak için kullandım” oldu. Olaydan sonra Azize’nin moralinin bir hayli bozulduğu izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.