TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından olan MasterChef ana kadrosuna girebilmek için yarışmacılar rekabet dozunu arttırdı.

64. bölüm 11 Eylül 2020 cumartesi günü yayınlandı. Ana kadroya girmek için tüm hünerlerini sergileyen yarışmacılardan esnaf lokantası klasiği olan Hasanpaşa köfte yapılması istendi. Danilo Mehmet ve Somer Şef’in jüri üyeliği yaptığı ve ana kadroya girmek isteyen yarışmacıları izlerken bir yandan da ana kadroya girecek birinci olan ismin kim olacağı merakla beklendi. MasterChef'te kim kazandı? 11 Eylül MasterChef’te hangi yarışmacı birinci oldu ve ana kadroya katıldı? İşte detaylar…

Gözden kaçırmayın

Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı! Serenay Sarıkaya Umut Evirgen Neden Ayrıldı Ortaya Çıktı!

Masterchef Yarışmasının Kazananı Kim Oldu Ana Kadroya Dahil Olan İsim Kim (2)

TV8 ekranlarının sevilen yarışması MasterChef 11 Eylül 2021 tarihinde yapılan programda yarışmacılardan hangisi 1. Oldu, kazanan kim? Ana kadroya dahil olan isim büyük bir merakla araştırılıyor. En iyi tabağı hazırlayan Ateş yedekler arasından ana kadroya giren yarışmacı olmayı başardı.

Son Bölümde Yaşananlar

MasterChef 64. bölümde önemli bir gelişme yaşandı. Yarışmacılardan esnaf lokantası klasiği olan Hasanpaşa köfte yapmaları istendi. Yedekte olan yarışmacılar arasında en iyi Hasanpaşa köfteyi kim yaparsa o ana kadroya seçilecekti. MasteChef yedekleri arasından ana kadroya giren ismin Ateş olduğu görüldü.

Dokunulmazlık oyununun kazananı Emre bireysel dokunulmazlığı kazandı. MasterChef 2021'de 3 haftanın son dokunulmazlık oyunu gerçekleştirildi. Dokunulmazlığı kaybeden isim kırmızı takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Emre Dilara'nın ismini söyleyerek eleme potasına gitmesine neden oldu. Oylama sonucunda adı en çok yazılan İbrahim haftanın altıncı eleme adayı olarak belirlendi. MasterChef haftanın eleme adayları Sefanur, Azize, Hamza, Mert, İbrahim ve Dilara oldu.

Eleme adayları arasında yer alan isimlerden son bölümde yapılan bireysel dokunulmazlık oyunu ve takım için oylama ile birlikte eleme adayları açıklandı. Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanmış olan Emre Dilara'nın ismini söyledi ve direkt potaya gönderdi. Diğer adaylar arasında takım içi oylama sonucu İbrahim eleme potasına girdi.