MasterChef Türkiye'de alışıla gelmemiş bir durum yaşandı. Eleme adayı olan yarışmacılarının mücadelesi son bölümde ekranlara taşındı.

Elenmemek için eleme adayları elinden geleni yaptılar. Mehmet Şef ile bir yarışmacı arasında yarışmacılar mücadele ederken tartışma çıktı.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Masterchef haftanın eleme adayları arasında Dilara, Hamza, Mert, Azize, İbrahim ve Safanur bulunuyordu. Yarışmadan elenmek istemeyen ve tüm gücüyle elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan yarışmacılar şeflerin istedikleri yemeği yapmaya koyuldular. 

Mehmet Şef’ten Müdahaleye Tepki!

Yarışmacılardan şeflerin istediği yemek siyez bulgurlu yemeği. Bu yemeği en iyi şekilde yapmak için mücadele kıyasıya sürdü.

Yarışmacıları izleyen mavi takım yarışmacısı Tunahan yemek yapan Safanur'a uyarıda bulundu ve yemeğin tadına baktığı kaşığı kullanmamasını söyledi. Tunahan'ın seslenmesi üzerine Mehmet Yalçınkaya’dan Tunahan’a sert bir tepki geldi. 

Üst katta oturan yarışmacılara dönüp Mehmet Yalçınkaya yemeğe karışan kim diye sordu ve Tunahan da kendisi olduğunu söylediğinde Mehmet Şef Tunahan’a tepki gösterdi. Kim o müdahaleden diyerek tekrar sordu ve daha sonra Tunahan’ın stüdyoyu terk etmesini istedi.