Masterchef Türkiye'ye Bu Hafta Katılacak Yeni Yarışmacı Belli Oldu! Masterchef Yeni Yarışmacı Kim Olacak?

TV8'de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Masterchef Türkiye'ye yeni haftada katılacak olan yarışmacı belli oldu. Sosyal medyada yer alan bilgi, yarışmanın hayranları tarafından sürpriz olarak yorumlandı. Masterchef Türkiye'ye bu hafta hangi yarışmacı katılacak?

Masterchef Türkiye'ye Bu Hafta Katılacak Yeni Yarışmacı Belli Oldu! Masterchef Yeni Yarışmacı Kim Olacak?
27 Eylül 2020 - 13:16

TV8'nin iddialı yarışma programı Masterchef bütün heyecanı ile devam ediyor. 16 yarışmacının bulunduğu Masterchef'te her hafta bir yarışmacı eleniyor ve onun yerine elemelerde başarılı olan ancak ana kadroya girmeye hak kazanamayan yarışmacılardan birisi dahil oluyor. Bu hafta Masterchef'e hangi yarışmacı katılacak?

MASTERCHEF DİDEM YARIŞMAYA YENİDEN DÖNÜYOR

Sosyal medyaya sızan bilgiler Masterchef'e hangi yarışmacının katılacağı konusunda büyük bir merağı da giderdi. Buna göre elemelere katılan ancak ana kadroya dahil olmak için gereken performansı gösteremeyen Didem Devay'a ikinci bir şans verilecek. Yeni haftada Masterchef'e katılacak olan Didem Devay yarışmada kalıcı olabilmek adına ter dökecek.

MASTERCHEF DİDEM DEVAY KİMDİR?

Masterchef Türkiye elemeleri ile kendisini tanıtan Didem Devay 26 yaşındadır. Aslında inşaat mühendisi olan Didem Devay göçmen bir aileye mensuptur. Meslek olarak inşaat mühendisliğini sürdüren Masterchef'in yeni yarışmacısı 2 yıl boyunca bir şantiyede şeflik yapmıştır. Masterchef elemelerinde talihsizliklerle hatırlanan Didem Devay elini kestiği bölüm ile hafızalarda yer edinmiştir.

YENİ GELENLER DEZAVANTAJLI BAŞLIYOR!Öte yandan Masterchef Türkiye'ye sonradan dahil olan yarışmacıların büyük dezavantajları bulunuyor. Oluşan yarışmacı kadrosunda gruplaşmalardan dolayı yeni yarışmacılar tutunmakta güçlük yaşıyorlar. Daha önce yarışmaya katılan Arem ve Selin ilk haftalarında elenerek Masterchef Türkiye'ye veda etmişlerdi. Buna karşı yine de yeteneklerini göstererek yarışmada kalan yarışmacılar da oldu. Berker, Sefa ve Walison ilk haftalarında elenme talihsizliği yaşamadan Masterchef Türkiye'ye devam ediyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum