Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'de MasterChef Türkiye programında büyük gün geldi çattı.

TV8'in fenomen yemek yarışması MasterChef Türkiye'de büyük final bu akşam gerçekleşecek. Sona kalan2 finalist Eren ve Hasan arasında şampiyon kim olacak?

Merak edilen bri diğer konu ise Masterchef Türkiye ödülü ne? Masterchef Türkiye ödülü kaç para? Masterchef Türkiye şampiyon olan kaç TL para alacak?

Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğinde Masterchef Türkiye final haftası reytinglerde rekor kırarak ilerlemeye devam ediyor. Bu haftanın en çok izlenen programı olan Mastechef Türkiye yarışmasında bu sezonunda sonuna gelindi! Şampiyonun açıklanacağı bu akşam Hasan yada Eren arasındaki en iyi şef büyük ödülün sahibi olacak!

Masterchef Türkiye'de son 5'e kalarak önlüğü giyen isimler Tahsin, Sergen, Dilara, Hasan, Eren olmuştu. Bu 5 finalisten ilk olarak Dilara elenmiş ardından Sergen veda etmiş son olarak da Tahsin büyük ödüle vera etmişti. Son  finalist olarak Eren ve Hasan adını yazdırmayı başarmıştı.

MasterChef 3. sezonda birinciye 500 bin TL ödül verileceği söylenmişt. 2020 yılında ise MasterChef Türkiye birincisine lüks bir otomobil verilmişti. Peki bu senenin Masterchef Türkiye şammpiyonu ne ödül alacak?

Şampiyonun bugün belirleneceği Masterchef Türkiye'de Hasan ve Eren'den biri büyük ödülün sahibi olacak! Peki 2021-2022 sezonu Masterchef Türkiye şampiyonu ödülü ne olacak?

Hasan ile Eren arasında geçecek olan finalde şampiyon bu akşam saat 20.00'da canlı yayında belli olacak. Masterchef Türkiye büyük ödülün ne olacağı da bu akşam jüri üyeleri tarafından açıklanacak!