MasterChef Türkiye'nin jüri üyeleri arasında yaşanan maaş krizi çıktığı ve şef Somer Sivrioğlu'nun maaş nedeniyle programdan ayrılacağı öne sürüldü. Bu iddia ise MasterChef seyircisini oldukça fazla üzdü.

TV8 ekranlarının en sevilen yarışma programlarından biri olan MasterChef Türkiye'de jüri üyeleri arasında maaş krizi yaşandığı iddia edildi. Danilo Zanna, Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın jüri üyeliğini yaptığı yarışmadan ise şef Sivrioğlu'nun ayrışacağı konuşulmaya başlandı.

MasterChef Türkiye jüri üyeleri

Jüriler arasında yaşanan kriz ile ilgili çok fazla spekülasyonlar ortaya atılırken Somer Sivrioğlu ve Mehmet Yalçınkaya'nın maaştan dolayı da tartıştığı iddia edildi. Mehmet Şefin Acun Medya'nın muhasebesine gittiği ve kendisinin neden Türk lirası üzerinden maaş alıp, Somer Sivrioğlu'na döviz üzerinden maaş verilmesini söylediği belirtilirken Mehmet şefin bu yüzden resti çektiği belirtildi.

Gözden kaçırmayın

Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor Işın Karaca:Kızım Gülşen'i Görünce Neden Sahnede Donlalar Anne Diye Soruyor

Yaşanan bu gelişmeler sonrasında Somer Sivrioğlu'nun MasterChef'ten ayrılacağı öne sürülürken, konuşulan konularla ilgili Acun Medya'dan net ve resmi bir açıklama henüz yapılmadı.