Masterchef Türkiye yarışması 2021-2022 sezonun şampiyonu belli oldu! Masterchef Türkiye finali eğlenceli anların kolaj görünrüleri ile seyircileri güldürdü.

Masterchef Türkiye son 2 finalisti Hasan ve Eren sosyal medyada TT oldu! Hasan ve Eren fanları Twitter'da birbirlerine girerken ekran başında eğlenceli ve zorlu bir final yansıtıldı!

Son 5'e kalarak önlüğü giyen Dilara, Hasan, Tahsin, Sergen ve Eren arasındaki mücacdelede son 2'ye Eren ve Hasan kalmıştı. Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna jüriliğinde Masterchef Türkiye bu senenin de şampiyonu özel bir bölümle belirledi. 

TV8 ekranlarında canlı yayında şampiyon kim belirlenirken sosyal medyada da taraflar birbirilerine girdi. 

Masterchef Türkiye finalinde jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna şıklıkları ile göz doldurdu. Programda önce jüri üyelerin tüm sezon boyunca komik anları ekrana geldi ardından da İrem Kanan önderliğinde set arkasının eğlenceli görüntüleri ekrana geldi.

Yarışmacıların yaptığı yemeklerin daha sonra set arkasındaki ekip tarafından yendiği anlar seyircinin yüzünü güldürdü. İrem Kanan'ın jüri üyelerin sözünü keserek her defasında "Tamam mı şefim bitti mi artık ekip yiyebilir mi" demesi güldürdü.

Çekimin durduğu anda set çalışanların yemeklere saldırması izleyenleri güldürürken sosyal medayda da gündem oldu. Set ekibinin yarışmacıların önünden yemekleri alıp vermemesi dikkatlerden kaçmadı..