Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nun jüri olduğu Masterchef Türkiye yarışmasında son finalist Hasan oldu! 

TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye'de yine ifşa skandalı! Dizilerdeki yeni yıl arası uzamış ve bu durum Acun'a yaramıştı. Masterchef Türkiye yarışması reytinglerde arka arkaya final haftasında birinci olarak patron Acun'un yüzünü güldürdü! 

Masterchef Türkiye yarışmasında Hasan ve Tahsin arasındaki 2. finalist savaşında kazanan Hasan oldu. İki yarışmacı da son yemekleri ile jüri üyelerinden en yüksek puanları aldı. Ancak ilk yemekte Hasan'ın daha yüksek oy alması Hasan'ı finale taşıyarak Eren'e rakip yaptı.

Masterchef Türkiye yarışmasında Eren'in rakibi Hasan oldu! Masterchef Türkiye 2022'nin son 2 finalisti belli oldu. yarışmanın bu sene favorileri olarak gösterilen Hasan ve Eren finale kaldı. 

Hasan ve Eren arasındaki rekabette kazanan kim olacak heyecanı ifşa fotoğrafı ile bozuldu. Masterchef Türkiye yarışmasında bu sene şampiyon kim olacak heyecanı ifşa ile ortalığa döküldü.

TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye dizilere verilen arayla reytinglerde final haftasında yüksek oranlar aldı. Dizi arası Masterchef'e yararken Acun Ilıcalı şampiyon ifşasıyla deliye döndü.

Eren yarışmanın başından beri şampiyon olacak imajı verilsede şampiyonun Hasan olduğu iddia edildi. Sosyal medyada bazı kullanıcıların aylar önce Eren ve Hasan'ın finale kalacak iddiaları gerçek oldu.