MasterChef Türkiye'de Yarışmacı Serhat Doğramacı MasterClass'a Katılamama Sebebinin Arkasındaki Acı Haberi Böyle Duyurdu!

MasterCheff Türkiye'de dün akşan yaşanan ve herkesi meraklandıran olayın ardından acı bir haber çıktı. MastarCheff Türkiye'de MasterClass yarışmasında bir üst tura çıkmasına rağmen yarışmaya katılmayan Serhat Doğramacı'nın neden programda olmadığının detayları ortaya çıktı.

MasterChef Türkiye'de Yarışmacı Serhat Doğramacı MasterClass'a Katılamama Sebebinin Arkasındaki Acı Haberi Böyle Duyurdu!
24 Eylül 2020 - 21:40

TV8'de yayınlanan ve Türkiye'nin en çok izlenen programlarından birisi haline gelen MasterChef Türkiye'nin dün akşamki bölümüne Serhat Doğramacı'nın yarışmadan bir anda ayrılması damgayı vurmuştu. Danilo Şef bu ayrılığın nedeninin Serhat Doğramacı'nın bir yakınının rahatsızlanmasından kaynaklandığını açıklamıştı. Olayın iç yüzü bu akşam ortaya çıktı ve Serhat Doğramacı yaşanan acı olayı tüm Türkiye'ye ilan etti.

SERHAT DOĞRAMACI ACI OLAYI AÇIKLADI!

Mehmet Şef'in MasterClass'ına katılan ve başarılı olarak bir üst tur olan Danilo Şef'in MasterClass'ına da katılma hakkı kazanmasının ardından yarışmayı bir anda terketmek zorunda kalan Serhat Doğramacı bu akşamki bölümde bu ayrılığı hakkında konuştu.

Nişanlısının babasının vefat ettiğini söyleyen Serhat Doğramacı, “Söylenecek fazla bir şey yok. Hayat devam ediyor. MasterChef ve TV8 ailesi bu acı günümde yanımda oldu. Bugün bizim burada gerçekten aile olduğumuzu anladım. Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kelimelerin kifayetsiz kaldığı anları yaşadım.” dedi.

MEHMET ŞEF BABASININ ÖLÜMÜNÜ HATIRLADI

Serhat Doğramacı'nın bu açıklamasının ardından sözü Mehmet Şef alarak, “TV8 gerçekten çok farklı bir özelliğe sahip bir kanal. Biliyorsunuz ben de bir süre önce babamı kaybettim. O acı günlerde hem TV8'in bu güzel insanlarını hem de MasterChef ekibini yanımda gördüm. Bir aile olduk biz burada.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum