Masterchef Türkiye'de Dehşet Dolu Anlar! Bir Anda Kanlar İçinde Kalan Masterchef Sefa'nın Parmağı Mı Parçalandı?

Masterchef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan son bölümünde dehşet dolu dakikalar yaşandı. Kırmızı takımın dokunulmazlık yarışmasında kıyasıya rekabet yapılırken yemeğini yetiştirmek için aceleyle davranan yarışmacı Sefa Okyay Kılıç çalışan Blenderın içine parmağını soktu. Ekranlara gelen görüntülere göre yarışmacının parmağı uç kısımdan parçalandı. Masterchef Türkiye sağlık ekibi hemen müdahalede bulunurken olayın yaşandığı anlarda yarışmacıların yaşadığı dehşet kameralara yansıdı.

Masterchef Türkiye'de Dehşet Dolu Anlar! Bir Anda Kanlar İçinde Kalan Masterchef Sefa'nın Parmağı Mı Parçalandı?
09 Ekim 2020 - 08:51 - Güncelleme: 10 Ekim 2020 - 11:27

Masterchef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan son bölümünde Mavi Takım ile Kırmızı takım kıyasıya bir yarışma gerçekleştirdiler. Ancak Kırmızı Takım tarafından yapılan yemeklerin çoğu şefler tarafından beğenilmeyerek yerden yere vuruldu. Takım oyununu 4-1 kaybeden kırmızı takım dokunulmazlık oyununa katılmak zorunda kaldı. Dokunulmazlık oyununa ise yarışmacı Sefa'nın yaşadığı mutfak kazası damgasını vurdu.MASTERCHEF TÜRKİYE'DE DEHŞET DOLU ANLARMasterchef Türkiye yarışmacısı Sefa dokunulmazlık oyununda çok zor olan yemeğini yetiştirmek için büyük bir efor sarfetti. Ancak bir anlık dalgınlığının bedeli çok ağır oldu. Çalışır halde blenderın içine parmağını sokan Sefa'nın parmağı uç kısımdan parçalandı. Oldukça korku dolu anların yaşandığı Masterchef Türkiye'de o dehşet anları kameralara yansıdı. YARIŞMACI SEFA KANLAR İÇERİSİNDE KALDI

Olayın gerçekleşmesi ile herkes büyük bir şok yaşarken Sefa kanlar içerisinde kaldı. Danilo Şef ise hemen sağlık ekiplerini stüdyoya davet etti. Gelen sağlık ekipleri Sefa'ya ilk müdahaleyi yaptılar. Sefa yarışmayı bırakmakistemediği için en azından yemeğini çıkarmak için parçalanmış parmağı ile tezgahının başına geçti.

WALİSON'UN İNTİKAMINI BERKER'DEN ERAY ALDI


Kırmızı takım arasında dokunulmazlık oyununu ise Eray kazandı. Eray'ın dokunulmazlık oyununu kazanmasının ardından Masterchef Türkiye'nin en sevilmeyen yarışmacısı olan Berker'i eleme potasına gönderdi. Berker'in Walison'a yaptığı haksızlığın bedelinş ödemesi gerektiğini belirten Eray bu kararıyla Berker'i ateşe attı.
MASTERCHEF SEFA'NIN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Yarışma sırasında geçirdiği kaza sonrasında Masterchef Sefa'nın sağlık durumu merak ediliyor. Blenderın içine parmağını sokan Sefa'nın uç kısımdan parmağı parçalanmıştı. Ancak program sonrasında hastaneye götürülen Sefa'nın tedavisi gerçekleştirildi. Parçalanan kısım temizlendikten son dikiş atılarak sarıldı. Sefa parmağını koparma riskinden son anda kurtulmuş oldu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum