Masterchef Türkiye'de Bu Hafta Hangi Yarışmacının Eleneceği İfşa Olunca Acun Ilıcalı Skandala El Koydu! Masterchef Türkiye'den Walison Fonseca Mı Elenecek?

TV8'in çok izlenen programlarından olan MasterChef Türkiye'de bu hafta elenecek olan yarışmacı yine günler öncesinden ifşa oldu. MasterChef Türkiye'de bu hafta kim elenecek? MasterChef Türkiye'ye bu hafta Walison Fonseca mı veda edecek?

Masterchef Türkiye'de Bu Hafta Hangi Yarışmacının Eleneceği İfşa Olunca Acun Ilıcalı Skandala El Koydu! Masterchef Türkiye'den Walison Fonseca Mı Elenecek?
10 Ekim 2020 - 21:00

Türkiye'nin şu anda en çok izlenilen yarışma programı ünvanını elinde bulunduran MasterChef Türkiye ile alakalı şok bir iddia ortaya atıldı. Haftalardır elenen yarışmacıların program yayınlanmadan önce belli olması geleneğine bu hafta da devam edildi. Instagram'da bir hesap bu hafta MasterChef Türkiye yarışmasında yarışmanın renkli isimlerinden olan Walison Fonseca'nın eleneceğini duyurdu.

WALİSON YARIŞMAYA VEDA EDİYOR

11 Ekim'de yayınlanacak olan MasterChef Türkiye eleme potası yarışmaları öncesinde yapılan bu duyuru özellikle Walison Fonseca'nın destekçilerini oldukça üzdü. Yarışmaya renk katan Walison Fonseca iddiaya göre bu haftadan sonra yarışmada olmayacak ve elenecek yarışmacılar arasında yer alacak.

EBRU UNUTULMAZLAR ARASINA GİRECEK!

Aynı Instagram hesabı bu hafta mavi takımın kırmızı takımı 3-0 yeneceğini de açıkladı. Bu iddiaya göre Adana'da çekimleri yapılan bugünkü bölümün kazananı da Esra'nın kaptan olduğu mavi takım olacak. Bu sonuçla Uğur'un ardından Ebru da takım oyunlarında kaptan olarak 3-0 mağlubiyet yaşayan ender yarışmacılardan birisi olarak unutulmazlar arasına giriş yapacak.
ACUN ILICALI KELLE ALACAK!

Öte yandan MasterChef Türkiye yarışmasında sonuçların programdan önce sosyal medyaya sızması çok büyük bir sorun oldu. Prodüksiyon ekibi bu konuda suçlanan ilk adres oldu. Acun Ilıcalı MasterChef Türkiye'nin prodüksiyon ekibini dün TV8'de sorguya çekti. Bu ifşaların programın izlenirliliğini etkilediğini söyleyen Acun Ilıcalı sızıntının devam etmesi durumunda ekibin tamamını değiştireceğini bildirdi. WALİSON FONSECA KİMDİR?MasterChef Türkiye yarışmacılarından olan Walison Fonseca Brezilya doğumludur. Kanada, İtalya, Almanya ve Fransa'da yıllarca yaşayan Walison Fonseca bir Türk ile evlendiği için Türkiye'de yaşamaya başlayan Walison Fonseca modellik yapmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum