Jür koltuğunda Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ven Danilo Zanna'nın yer aldığı TV8'in fenomen yarışması Masterchef Türkiye'de final heyecanı bu akşam yaşandı. Eren Masterchef Türkiye'nin 4. şampiyonu oldu!

Masterchef Türkiye finali yine milyonları ekrana kitlemeyi başardı. Acun Ilıcalı'nın Dominik'ten Survivor çekimlerinden görüntülü konuşmayla bağlandığı Masterchef Türkiye yarışmasında şampiyon belli oldu! Eren ve Hasan arasında kimin şampiyon olduğu büyük bir heyecanla ve eğlenceli anla ekrana geldi. 

Fenomen yarışma Masterchef Türkiye'de yarışmak isteyenler için başvurular nereden yapılır merak konusu oldu. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarını en çok izlenen yarışmalarından Masterchef Türkiye'ye başvuru yapmak yapmak için ne yapmalı?

Milyonlarca insanın hayallerini gerçekleştirmek için katıldığı Masterchef Türkiye yeni sezon seçmelerinin başladığı duyruldu. Peki Masterchef Türkiye yarışması başvurusu nereden nasıl yapılır?

Masterchef Türkiye başvurularının başladığı jüri üyeleri Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna tarafında ekranlarda duyruldu. Peki Masterchef Türkiye yarışmasına nasıl başvuru yapılır?

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ven Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı reyting rekortmeni yarışma Masterchef Türkiye başvuruları TV8basvuru.com adresinden yapılmaktadır. Adaylar bu siteye girerek başvuru formunu doldurup birde video hazırlayıp göndermeliler! Daha sonra uygun görüldüklerinde seçmelere çağıralacaklar.