Magazin

MasterChef Orhan Eren nereli? MasterChef Orhan niye geldi? MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında?

MasterChef  Türkiye'de bu gecede eleme heyecanı yaşanıyor. Mavi takımda Rıfat varken kırmızı takımın başında da Orhan Eren oldu. İzleyiciler merakla MasterChef Orhan Eren nereli? MasterChef Orhan niye geldi? MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, MasterChef Orhan Eren nereli? MasterChef Orhan niye geldi? MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında?

MasterChef  Türkiye’de ilk bölümden itibaren sürprizler devam ediyor. İzleyiciler MasterChef  Türkiye’de yaşanan sürprizlere adeta yetişemiyor. Son olarak MasterChef  Türkiye’ye bir anda Orhan Eren  geldi.  Orhan Eren’in MasterChef  Türkiye’ye gelmesiyle birlikte MasterChef Orhan Eren nereli? MasterChef Orhan niye geldi? MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında? sorularının cevaplarını aramaya başladı. Peki, MasterChef Orhan Eren nereli? MasterChef Orhan niye geldi? MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında?

MASTERCHEF ORHAN’IN İLK SÖZLERİ OLAY OLDU!

Geldiği anlarda kurduğu ilk cümlelerle dikkatleri üzerine çeken MasterChef Türkiye’nin yeni yarışmacısı Orhan Eren, “Kambersiz düğün olmaz dedim ve geldim. Mutluyum, geri dönmek önemli. Her şey bitti dediğiniz an hayat yeniden başlıyor. Yemeği herkes biliyor ama hayatta öğrenecek çok daha fazla şey var. Her şey şef olmakla bitmiyor. Daha tamamlanması gereken çok şey var. Hem ben onlara öğreteceğim, hem de onlardan öğreneceğim.” ifadelerini kullandı.

MasterChef Orhan Eren kimdir? Kaç yaşında?

46 yaşında olan Orhan Eren MasterChef  Türkiye’ye gelmesiyle beraber, “Herkes birincilik için gelir ama ben başarılı olmak için katıldım” diyerek rakiplerine meydan okuyor. Nasıl bir kurtlar sofrasına geldiğinin farkında değil ama zamanla görecek.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı