Magazin

MasterChef kim gitti, kim elendi 2019? MasterChef Türkiye'de bu hafta elenen isim belli oldu!

MasterChef Türkiye yemek yarışmaları arasında kendine büyük bir yer edindi. Pazar, Pazartesi ve Salı günleri izleyicileri ekrana kilitleyen MasterChef Türkiye yarışmasında eleme heyecanı yaşandı. MasterChef Türkiye kim elendi? MasterChef Türkiye  kim gitti? Soruları da merak konusu oladu.

MasterChef Türkiye yayınlanan son bölümde izleyiciler nefesini tuttu. İzleyicilerin merakla takip ettiği MasterChef Türkiye yarışmasında herkes elenecek ismi merak etti. Kimin eleneceği merak konusu olan MasterChef Türkiye’de elemeye Nalan, Orhan, Eda ve yarışmanın en iyi oyuncularından Ekin kaldı.

NALAN HERKESİ ŞOK ETTİ!

Mehmet Şef’in yaptığı bir ürünle yarışan dörtlü arasında ilk elemeden kurtulan isim geçtiğimiz hafta olduğu gibi Ekin oldu. Ekin’in ardından geriye kalan Orhan, Eda ve Nalan arasında elenen isim belirlendi. Nalan’ın eleme potasına düşmesinin ardından kendi takımını sabote etmesi herkesi şaşırttı. Eda ile plan yaparak sabote ettiklerini dile getiren Nalan herkesi şok etti.

MASTERCHEF TÜRKİYE’DE KİM ELENDİ 2019?

MasterChef Türkiye yarışmasında Pazartesi akşamı yapılan yarışmada eleme potasına giden ilk 0isim Nalan olmuştu. Nalan’ın eleme potasına düşmesinin ardından en fazla oyu alarak Eda eleme potasındaki ikinci isim oldu. Yayınlanan son bölümde de eleme potasına çıkan üçüncü isim Orhan oldu. Dördüncü eleme adayı ise Ekin oldu.

MasterChef Türkiye jürisi tarafından açıklanan isim Nalan oldu.

Nalan Toprak yaptığı sabote sonrasında MasterChef Türkiye yarışmasına geçtiğimiz hafta elenen Onur’un ardından ikinci isim oldu.

NALAN TOPRAK KİMDİR?

Futbol hakemliği yapan Nalan Toprak, 31 yaşında. Daha önce TV8’de yayınlanan Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu yaptığı fakat şuan da Seda Sayan’ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasına da katılmıştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı