Magazin

MasterChef eleme adayları kim oldu? 9 Eylül

Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye programında herkes nefesini tuttu. MasterChef dokunulmazlık oyunun oynanması sonrasında eleme adaylarının kim olacağı merak konusu oldu. Herkes merakla MasterChef eleme adayları kim oldu? Sorusunun cevabını arıyor. Peki, MasterChef eleme adayları kim oldu?

MAVİ TAKIM, TAKIM OYUNUNU KAZANDI

MasterChef Türkiye yarışmasında bu hafta Rıfat’ın yönettiği mavi takım takım oyununu kazandı. Orhan Eren’in kırmızı takımda kaybeden takım oldu. Kırmızı takımda yoğun tartışmaların ışığında yarışmacılar bütün hünerlerini göstermeye çalıştı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlık oyunu sonrasında herkes elinden geleni yaparak eleme potasından kurtulmaya çalıştı. MasterChef dokunulmazlık oyunu oyuncular için çok büyük bir öneme sahip olduğundan dolayı herkes elinden geldiğince her şeyini ortaya koydu. Şefler dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığı Mustafa’ya verdi.

MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM OLDU?

Mustafa dokunulmazlığı kazanması sonrasında yarışmacı arkadaşları arasından bir kişi eleme potasına göndermek için zor bir karar verdi. Mustafa dokunulmazlık sonrasında ilk olarak eleme potasına arkadaşı Nalan’ı gönderdi. Yarın oynanacak takım oyunu sonrasında iki kişi daha eleme potasına düşecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı