MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı! 24 Eylül 2020 Masterchef Türkiye!

MasterChef Türkiye tüm heyecanı ile devam ediyor. Bu akşam yayınlanan bölümde kırmızı takım ile mavi takım haftanın ikinci dokunulmaz oyununda kozlarını paylaştılar. Masterchef dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı?

MasterChef Dokunulmazlık Oyununu Hangi Takım Kazandı! 24 Eylül 2020 Masterchef Türkiye!
24 Eylül 2020 - 22:52

MasterChef Türkiye'de takım oyunları hız kesmeden devam ediyor. Kıyasıya rekabetin yaşandığı takım oyununda kırmızı takım ile mavi takım hünerlerini göstererek kozlarını paylaştılar. Bir önceki takım oyununu kaybeden ve takımlarından iki kişiyi eleme potasına gönderen kırmızı takım büyük bir motivasyonla yarışmaya başladı.

MAVİ TAKIMA BEYAZ KIRMIZI TAKIMA KIRMIZI MENÜ

Bu akşamki yarışmalarda şefler tarafından mavi takımdan beyaz renk ağırlıklı yemekler hazırlanması istenirken kırmızı takımdan ise kırmızı renk ağırlıklı yemekler hazırlamaları istendi. Yapılan mücadelede her iki takım da tüm yemeklerini çıkarmayı başardılar.

MAVİ TAKIM YİNE GALİP GELDİ

Her iki takımın hazırlamış oldukları yemekler Danilo Şef, Mehmet Şef ve Somer Şef tarafından tadıldılar. Bir değerlendirme yapan jüriler mavi takımın 4 yemeğinin kırmızı takımın 4 yemeğine üstün geldiğini açıkladılar. Sadece bir yemekte kırmızı takım üstünlük kurdu. Bugünkü MasterChef takım yarışmasında mavi takım kırmızı takımı 4-1 mağlup etti. Haftalık rekabeti ise 2-0 öne geçen mavi takım bir yarışma daha olmasına rağmen kazandı.

KIRMIZI TAKIMDA İKİ OYUNCU DAHA ELEME POTASINA GİDİYOR

Mavi takım tarafından bir defa daha mağlup edilen kırmızı takım bireysel dokulmazlık oyunu oynayacak. Bireysel dokunulmazlık oyunu sonucunda iki kırmı takım üyesi yarışmacı daha eleme potasına gönderilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum