Magazin

MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye programında aşçılar eleme potasına düşmemek için birbirleriyle yarışıyor. Dokunulmazlık kazanmak için birbirleriyle yarışan yarışmacılar arasında herkes elinden geleni fazlasıyla yapmaya  çalıştı.

KIRMIZI TAKIM ELEME POTASINA DÜŞTÜ

Orhan Eren’in liderliğinde olan kırmızı takım bu hafta eleme potasına düştü. Başta Orhan Eren olmak üzere kırmızı takımda bir çok yarışmacı dokunulmazlık oyununda verilen yemeği tam yapamadı. İzleyiciler de merakla MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? Sorusunun cevabını aramaya başladı. Peki, MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?

DOKULMAZLIK OYUNU ÇOK ÖNEMLİ

MasterChef dokunulmazlık oyunu oyuncular için çok büyük bir öneme sahip yarın da oynanacak oyunda dokunulmazlık alan yarışmacı eleme potasına kalmayacak. Hem takımını böylelikle kurtarmış olacak hem de yarışmada devam etme hakkı yakalayacak. Şuana kadar dokunulmazlık kazanan oyuncu belli olmadı.

MASTERCHEF DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Anbean MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? Sorusunun cevap bulmasını bekliyoruz. MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı? Cevapl bulmasıyla birlikte sizlerle payalaşacağız. MasterChef dokunulmazlığı kim kazandı?  Sorusunun cevabı ortaya çıktıktan sonra da eleme potasına düşen iki isim belirlenecek.

Yarışmacılardan Mustafa dokunulmazlık aldı. Mustafa dokunulmazlık almasının ardından eleme potasına Nalan’ı gönderdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı