Tv8'im fenomen yarışması Masterchef Türkiye'de bombalar bir bir patladı! Son finalist belli olduğu bölüm aşklarda ortaya döküldü! 

Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'nun jüri üyesi olduğu ekranların fenomen yarışma programı Masterchef Türkiye önlüğü son alan isim belli oldu. 

Masterchef Türkiye'de son önlüğü giyerek finalist olan isim Tahsin oldu Dilara elendi! İlk şef tabağında düşük puan alan Dilara ikinci etapta muazzam tabak çıkardığı söylensede puanı yetmedi ve elenen isim oldu. 

Dilara'nın elenmesi yukarıda adının aşk dedikodusuna karıştığı Sergen'in moralini bozdu. Bugüne kadar herkesle dalga geçen Görkem'e saygısızlık dahi yapan duygusuz olarak anılan Sergen sevgilisi Dilara'nın elenmesi ile gözyaşlarına boğuldu. 

SERGEN SİNİLENDİ KULİSE KOŞTU!

Somer Şef Dilara'ya önlüğü verdiğinde "Giyemeden gitsende bunu sana vermek istiyorum" demesi üzerine Dilara "Haketmedigim şeyi giymem zaten Şef" dedi. Bunun üzerine Sergen'in yukarıda "Hak ettin" demesi duyuldu.

Sergen'in gözyaşlarına boğulması ardından moralinin bozulduğu ve sinirli olduğu ea görüldü. Porgramın bitmesiyle Sergen'in hemen kulise koştuğu görüldü. Tüm bu yaşananlar sosyal medyada "Yalandqn kavgalar ettiniz şimdi açık açık ortaya çıktı işte samimiyetsizsiniz" yorumlarına neden oldu.