Eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanma aşamasında olan 'MasterChef Türkiye' yarışmasının İtalyan jürisi Danilo Zanna ile ünlü oyuncu Eda Ece arasında aşk iddiaları ortaya atıldı. Bir süredir basketbolcu Buğrahan Tuncer ile aşk yaşayan güzel oyuncu hakkında çıkan haberlere isyan etti.

'MasterChef Türkiye' yarışmasının İtalyan jürisi Danilo Zanna, 9 yıl önce evlendiği eşi Tuğçe Demirbilek ile yakın zamanda boşanma kararı almıştı. Bu kararın ardından evlerini de ayıran çiftten Zanna'nın adı, geçtiğimiz yıllarda birlikte aynı filmde oynadığı oyuncu Eda Ece ile aşk dedikodularına karıştı. Magazin kulislerine bomba gibi düşen bu haber, basketbolcu Buğrahan Tuncer ile bir dargın bir barışık olan Eda Ece'nin çileden çıkmasına neden oldu.

MasterChef Danilo

Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Yasak Elma dizisinin 'Yıldız'ı Eda Ece, MasterChef Danilo Zanna ile aralarında çıkan aşk dedikodusu haberlerini yalanladı ve bu haberleri çıkaranlara isyan etti.

eda ece

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

2016 yılında aynı filde bir araya geldiği Danilo Zanna ile filmden sonra yüz yüze görüşemediklerini fakat onun iyi bir arkadaşı olduğunu belirten Eda Ece, ortalarda gezen "sık sık görüşüyorlar" haberlerini şikayet ettiğini ve kimsenin böyle bir haber yapmasını istemediğini söyledi. Bu tarz insanların ,insanı mesleğinden bile soğuttuğunu dile getiren güzel oyuncu, hakkında yalan haber yapan herkese dava açacağını söyledi.