MasterChef yarışma programında yarılan Burcu Önal'ın eşiyle olan pozlarında eşinin Burak Özçivit'e benzemesi dikkatlerden kaçmadı.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun sunduğu ve TV 8 ekranlarında yayınlanan  Masterchef Türkiye yarışmasında yarışan Burcu Önal, sosyal medya hesabından eşiyle çekildiği aşk dolu pozlarını paylaştı. MasterChef Burcu'nun eşinin Burak Özçivit'e olan benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

MasterChef Burcu

Bu sezonun en iddialı yarışmacılarından bir olan 34 yaşındaki Burcu Önal'ın aslen Diyarbakırlı olduğu biliniyor. 15 yıl Asya'da yaşayan ve farklı zamanlarda Filipinli ve Çinli ailelerde büyüyen Önal, özellikle Asya yemekleri konusunda uzmanlaştı. İstanbul Taksim'de bir Çin restoranı açan Burcu Önal, 60 bin takipçisi olan Instagram'da yaptığı paylaşımla tüm dikkatleri üzerine topladı. 

MasterChef Burcu-1

Yarışmadan önce eşi İbrahim Önal ile verdiği aşk dolu pozlarını sosyal medya hesabından paylaşan Burcu Önal'ın, eşiyle olan pozları beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

MasterChef Burcu-2

'Ben kimseyi özlemem, burası MasterChef' açıklamasıyla yarışmanın başladığı günden bu güne kadar programa damga vuran Burcu Önal'ın takipçileri eşi İbrahim Önal'ı Kuruluş Osman'ın yıldızı başarı oyuncu Burak Özçivit'e benzetti.