TV8 ekranlarının Fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021 finali için artık Geri sayım başladı. Yavaş yavaş finale doğru ilerleyen yarışmada çeyrek final yarışmacıları da bir bir belli oluyor. Dün akşam yapılan oyunda bir yarışmacı daha çeyrek finale çıkmaya doğal olarak Şef ceketini giymeye hak kazandı. Çeyrek finale çıkan üç isim olmak için Tahsin, Dilara ve Eren mücadele etti. Bu akşam yapılacak oyunla birlikte son çeyrek finalist de belli olacak. Peki 6 Ocak 2022 MasterChef Türkiye 2021 finalisti kim oldu? MasterChef Türkiye çeyrek finale kim çıktı?

Çeyrek finale çıkan isim Eren oldu

Master Chef Türkiye yarışmasının dün akşam ekranlara gelen yeni bölümünde Dilara, Eren ve Tahsin arasında çeyrek finale çıkabilmek için kıyasıya bir mücadele vardı. Şef Ömer Akkor'un da katıldığı yarışma programında yarışmacılar Şefin imza tabağını hazırladım. Yarışmacıların şeflerden aldıkları puanlar ise şu şekilde oldu;

Tahsin: Somer Şef 9 + Danilo Şef 9 + Mehmet Şef 7 = 45

Dilara: Somer Şef 6 + Danilo Şef 7 + Mehmet Şef 6 = 43

Eren: Somer Şef 6 + Danilo Şef 6 + Mehmet Şef 6 = 48

Puanlama sonucunda 3. çeyrek finalist olan isim Eren oldu. Bu akşam oynanacak olan oyunla birlikte yarışmanın son çeyrek finalisti de belli olacak.

masterchef-2021-finalistleri-kimler-oldu-masterchef-2021-finali-ne-zaman-olacak-2

MasterChef Türkiye 2021 finali ne zaman?

Bir sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyen Master Chef Türkiye 2021 finali için artık Geri sayım başladı. Acun Ilıcalı dün akşam yaptığı açıklama ile birlikte Survivor All Star 2022 yarışmasının 15 Ocak tarihinde ekran macerasına başlayacağını duyurmuştu. MasterChef finalinin de Önümüzdeki hafta yayınlanacağı tahmin ediliyor.