Sunuculuğunu Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen ilk bölümü ile ekranlara geldi.

Tüm dünyada büyük ilgi gören Maske Kimsin Sen yarışması ilk bölümü ile eğlenceli anlar yaşattı. Ekranlardaki eski kaliteli güzel duygular uyandıran Benzemez Kimse Sana, Benimle Dans Eder Misin, Can Dostum gibi programları hatırlatan Maske Kimsin başladı.1 Ocak 2022

Jüri koltuğunda Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, Yasak Elma'nı Yıldız'ı Eda Ece, oyuncu Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı Maske Kimsin Sen yarışması hem müzikal anlamda sanatsal hem eğlence anlamında hemde heyecan anlamında ülke gündeminden insanından  adeta uzaklaştırmayı sağladı. Yarışmada olmamış denilen tek şey jüri üyelerindeki uyumsuzlukları belki gösterilebilir. 

Peki yarışmadaki karkaterler hangi ünlüler? Unicorn, şovalye, dinazor, ağaç, ejderha, gözcü kim? Maske Kimsin Sen yarışması 2 haftalık yılbaşı arasında reytinglerde az biraz şanslı gibi duruyor. Ancak pek türk halkına göre değil bu nedenle diziler başladığında reytinglere yenik düşebilir.

Peki en azından reytinglere yenik düşmeden tadını çıkaralım ve yarışmadaki ünlü isimler kim bakalım! 

Sosyal medyada ki tahminlere göre Unicorn Doğa Rutkay, ağaç Suzan Kardeş, şovalye Haluk Levent, gözcü Mustafa Topaloğlu yada Ümit Karan, aslan İrem Derici, Çağla Şıkel yada Danla Bilic..

Sosyal medyada dün akşam Doğa Rutkay'ın unicorn süsü takması, Çağla Şıkel'in de aslan figüru paylaşması ipucu olarak algılandı!  

İŞTE TAHMİNLER

Ağaç = Suzan Kardeş

Geyik = Burcu Özberk

Ayna = Biran Damla Yılmaz yada Pınar Deniz

Ejderha =  Cemal Hünal

Tavuskuşu = Emre Altuğ

Ördek = Aslı Bekiroğlu

Kuzgun = Kubilay Aka

Unicorn = Doğa Rutkay

Aslan = Çağla Şıkel, Defne Samyeli, Özge Borak, Pınar Altuğ, Burcu Esmersoy, Hande Sarıoğlu

İskelet = Keremcem

Şovalye = Ender Saraç