Yasak Elma dizisinin iki anlamda da Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin parlayan yıldızı Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un jüri koltuğunda oturudğu Maske Kimsin Sen'in sunucluğunu ise Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si başarılı oyuncusu Tansel Öngel üstleniyor. 

Program sosyal medyada tabi ki akıl dışı tartışmalara neden olsa da kanal yarışmasını bırakmadı ve arkasında durmayı bildi. Maske Kimsin Sen haftasonu Cumartesi ve Pazar akşamları ekrana geliyor. Şimdilik 13 bölüm olarak düşünülen Maske Kimsin Sen diziler başlayınca reyitnglerde ne yapacak merak konusu oldu da 13 bölüm yüzlerimizi gülümsetmeyi gündemden ekranlardaki karanlıktan uzaklaştırarak eğlendirecek.

Tüm dünyada büyük ilgi gören ödüllü formatta ünlü isimler maske ve harika kostümler altına şarkı söyleyip harika dans şovları yaparak jürilerin kendilerinin kim olduğunu tahmin etmeye çalışıyor.

Maske Kimsin Sen yarışmasında şimdiye kadar 2 ünlü isim elendi. Maskelerin altından ilk hafta Gözcü maskesinin altından bir dönemin ünlü futbolcusu Ümit Karan çıktı ikinci hafta ise Gladyatör maskesinin altında ünlü şef Hazar Amani çıktı. 

Peki diğer Ağaç, Geyik, Ayna, Ejderha, Tavuskuşu, Ördek, Gladyatör, İskelet, Kuzgun, Şovalye, Aslan, Unicorn maskelerinin altında kimler var? Sosyal medyada tahminler ve ifşalar şu şekilde;

Ağaç = Suzan Kardeş

Geyik = Burcu Özberk

Ayna = Biran Damla Yılmaz yada Pınar Deniz

Ejderha =  Cemal Hünal

Tavuskuşu = Emre Altuğ  

 Ördek = Aslı Bekiroğlu

Kuzgun = Kubilay Aka

Unicorn = Doğa Rutkay

Aslan = Çağla Şıkel, Defne Samyeli, Özge Borak, Pınar Altuğ, Burcu Esmersoy, Hande Sarıoğlu

İskelet = Keremcem

Şovalye = Edner Saraç