Maske Kimsin Sen yarışması eğlence dolu yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor! Eda Ece, Alican Yücesoy, Doğu Demirkol ve Melis Sezen'in jürisinde olduğu Tansel Öngel'in sunumuyla sanatla eğlendirmeye devam ediyor.

Tüm dünyada ilgi ile izlenen ödüllü format Maske Kimsin Sen yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar akşamları seyircilerin eğlenceli anlar geçirerek ülke gündeminden uzaklaşmasına olanak sağlıyor. Maske Kimsin Sen programında harika kostümler ve maskeler altında ünlüler dans şovlarıyla ve verdikleri ipuçlarıyla kendilerinin kim olduğunu tahmin ettirmeye çalışıyor.

Maske Kimsin Sen programının en sevilen maske performanslarından biri Unicorn oldu. Unicorn ilk bölümden beri kim olduğu merak edildi. Unicorn hangi ünlü olduğu ile alakalı tahminler bitmek bilmedi. Ancak biri var ki en çok tahminlerde ismi geçen isim.

Maske Kimsin Sen Unciorn maskesinin altına olan ismi açıklıyoruz! Maske Kimsin Sen yarışmasında Unicorn maskesi kostümü en çok merak edilenlerin başında geliyor. Sosyal medyada da en çok tahmin yürütülen maske oldu. Peki kim bu Unicorn ? Unicorn hangi ünlü?

UNİCORN HANGİ ÜNLÜ?

FICK7daWQAI5bQL

Unicorn maskesi altında olan ünlü isim için sosyal medyada en çok ismi geçen isim Güldür Güldür'ün başarılı oyuncusu Doğa Rutkay oldu. Doğa Rutkay yarışmanın yayınlandığı ilk gün Instagram hesabından paylaştığı hikayede Unicorn şapkası da takınca tahminler iyice kendisini gösterdi.

Sosyal medyada Unicorn maskesinin altında olan isimin Doğa resmi çizmesi de ipucu olarak gösterildi. Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Unicorn için diğer isimlerse Berna Laçin, Birce Akalay, Nilperi Şahinkaya, Farah Zeynep Abdullah, Wilma Elles gibi isimler oldu.