Ekranlardaki özlediğimiz eğlence ve kalite dolu programları hatırlatan Fox Tv'nin Maske Kimsin Sen yarışmasında ifşalar düştü! 

Bir dönemler ekranlarda yer alan Benzemez Kimse Sana, Can Dostum, Benimle Dans Eder Misin? gibi porgmaları hatırlatan ve ülke gündeminden uzkalşatıran, sosyal medyadaki korkunç akıl dışı kin yayan her konuda uzman sıfatlı hesapları unutturan Maske Kimsin Sen yarışmasında maskelerin altındaki ünlüler kim merak ediliyor.. 

Maske Kimsin Sen yarışması yeni bölümü ile bu akşam yine heyecan ve eğlence dolu olarak geliyor! Jüri koltuğunda Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen, Hüküsüz'ün başarılı ismi Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasında bu hafta yine tahminler havada uçuştu!

Tavus Kuşu maskesi en çok merak edilen kostümlerden biri oldu. Tavus Kuşu maskesi altındaki ünlü isim kim? 

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü format Maske Kimsin Sen yarışması Cumartesi ve Pazar akşamları Fox Tv'de ekrana gelmeye devam ediyor. Maske Kimsin Sen programındaki harika kostümler, dans şovları devam edecek.

Ünlüler maskelerin altında şovları ve verdikleri ipuçlarıyla tahminleri çoğaltmaya devam ediyor. Onlardan biri de Tavus Kuşu oldu. 

Peki Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Tavuskuşu hangi ünlü?

Maske Kimsin Sen programının en sevilen eğlenceli maske performanslarından biri de Tavus Kuşu oldu. Tavus Kuşu hangi ünlü?

Maske Kimsin Sen Tavuskuşu maskesinin altına olan ismi açıklıyoruz!

Maske Kimsin Sen yarışmasında Tavus Kuşu maskesi kostümünün altındaki ünlü isim kim?

TAVUS KUŞU HANGİ ÜNLÜ?

ab6761610000e5eb3347f9d31d18c99d9df5fdd2

Tavus Kuşu maskesi için en çok ismi geçen tahmin edilen isim Emre Altuğ oldu. Özellikle ipuçlarında sıcak diyip camı açması Emre Alltuğ olduğunda dair kanıt olarak gösterildi.

Maske Kimsin Sen yarışmasında Tavus Kuşu için diğer tahmin edilen isimlerden biri de Geniş Aile'nin Ulvi'si Bülent Çolak ve Ceyhun Yılmaz! Hayat Bilgisi ve radyo detayı Ceyhun Yılmaz dedirtti.