Fox Tv'nin tüm dünyada merakla izlenen eğlence programı ödüllü format Maske Kimsin Sen yeni bölümünde Ördek fırtınası esti!  

Maske Kimsin Sen Ördek kim? Ördek hangi ünlü? Özlenilen Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi yapımları hatırtlatan Maske Kimsin Sen'de Ördek eğlence dolu anlar yaşattarak gecenin en sempatik performansı oldu.

Sempatik hareketler sergileyen Ördek maskesinin altında ki ünlü kim? Aslı Bekiroğlu iddialar için ne paylaştı?

Maske Kimsin Sen yarışması hiç şüphesiz ki ekranlara güneş gibi doğdu. Ülkemizdeki Twitter'daki her konuda uzman hesapların ikiyüzlü acıtasyonla çocuk, din gibi duygular üzerinden propaganda yaparak kin şiddet yaymasından bir kaç saatliğine uzaklaştırarak güzel duygular yaşattı..

Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu ise Tansel Öngel'in üstlendiği Maske Kimsin Sen yarışmasında bu akşama da Ördek damga vuran performanslardan biri oldu.

MASKE KİMSİN ÖRDEK KİM?

Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Ördek maskesinin altındaki ünlü kim çıkacak? 

Maske Kimsin Sen yarışmasında yarışmasında Ördek sesiyle oyuncu Aslı Bekiroğlu'nu hatırlattı.. tahminlerin çoğu Aslı Bekiroğlu olduğu yönünde yoğunlaştı.