Ekranlarda uzun zamandır görmediğimiz kaliteli, eğlenceli, sanatsal bir eğlence programı geldi! Tüm dünayda ilgil ile takip dilen The Mask Singer ülkemize Maske Kimsin Sen adıyla Med Yapım tarafından uyarlandı! 

Jüri koltuğunda Doğu Demirkol, Alican Yücesoy, Eda Ece ve Melis Sezen'in oturduğu sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışması ilk bölümü Türk halkı tarafından tabi ki beklenildiği gibi eleştiriye ve tepkiye neden oldu.

İzleyicilere hem müzikal yaşatan hem eğlendiren hem merak duygusu uyandıran Maske Kimsin Sen programı ekranlara güneş gibi doğdu. Ünlü isimlerin harika kostümler altında şarkı söylediği ipuçları ile kim olduklarınnı tahmin ettirmeey çalıştığı yarışma şimdilik reytinglere yada acıtasyon, şiddet sedver halka kurban gitmezse 13 bölüm olarak planlandı.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz bir kalitede olan Maske Kimsin Sen kendine hayran bırakırken umarız en azından 13 bölümü tamamlar.. Kostümleri ile hayran bırkan emek kokakn yarışma programı kalitesi ile Benzemez Kimse Sana, Can Dostum, Benimle Dans Eder Misin gibi programları hatırlattı ve izleyicileri ülke gündeminden sosyal medyada daki akıl dışı hesaplar kişiler yorumlarından uzaklaştırdı. Sadece Maske Kimsin Sen jüri üyeleri ise bir tık uyumsuz bulundu. 

Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un jüri koltuğunda oturduğu sunculuğunu Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen programında ilk bölümde Eda Ece yer almamıştı. Ece ikinci bölümde yer alacağını açıklamıştı. 

MELİS SEZEN NEDEN AYRILDI?

Maske Kimsin Sen bub akşam yayınlanan 2. bölümünde ise Melis Sezen yer almadı. Peki Melis Sezen neden yok? Sempatik tavırları ile ekrana yakışan Melis Sezen programdan eleştiriler nedeniyle ayrıldı mı?

Maske Kimsin yarışmasında bazı bölümlerde Eda Ece ve Melis Sezen yer almayacak. Bu durum çekimler nedeniyle dense de bazı kullanıcılar acaba maskelerin altında Eda Ece ve Melis Sezen mi var sorusunu akıllara getirdi.