Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluşan yeni eğlence programı Maske Kimsin Sen yeni bölümünde Kuzgun fırtınası yaşandı! 

Dünayda ilgi ile izlenen ödüllü format olan Maske Kimsin Sen yeni bölümünde Kuzgun şovu TT oldu! Kuzgun maskesi kim? Maske Kimsin Sen Kuzgun maskesinin altındaki ünlü kim?

Maske Kimsin Sen Kuzgun en çok tahmin yürütülen kostüm oldu! 

Maske Kimsin Sen programı bir dönemin özlenilen programları Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi yapımları hatırlatırken aynı zamanda Twitter gibi sosyal medya platfromlarında her konuda uzman gibi yazan ikiyüzlü acıtasyonla çocuk, din gibi duyguları istismar ederek propaganda ile hayvanlara dair bile kin şiddet yayan akıl dışı kişileri bir kaç saatliğine uzaklaştırdı. 

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz'in Derin'i Melis Sezen, oyuncu Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un jüri koltuğunda oturduğu sunuculuğunu ise Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığ Maske Kimsin Sen yeni bölümünde Kuzgun kim tartışmaları TT oldu.

Maske Kimsin Sen Kuzgun kostümünün altındaki ünlü isim kim? Maske Kimsin Sen Kuzgun kim? Hangi ünlü Kuzgun maskesi taktı?

MASKE KİMSİN KUZGUN KİM?

Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Kuzgun maskesinin altındaki ünlü verdiği ipuçları ile Çukur oyuncusu olduğunu gösterdi. 

Ses tonu ile Kuzgun'un Kubilay Aka olduğu iddia edildi. Maske Kimsin Sen Kuzgun maskesinin altındaki isim Kubilay Aka mı? Yelek Vatanım Sensin'den mi?

Kubilay Aka'nın Tansel Öngel'i Instagram hesabından takip etmesi iddiaları kuvvetlendirdi. Ancak diğer ipuçları ise Necip Memili ile Aras Bulut İynemli'yi gösterdi.