Fox Tv'nin yeni eğlence dolu yarışması Maske Kimsin Sen kalitesi ve eğlencesi ise özlenilen güzel duygular uyandıran eski yarışma programları Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi yapımları hatırtlattı.

Maske Kimsin Sen yarışması ülke gündeminden sosyal medyadaki her konuda uzman hesapların kin şiddet yaymasından ikiyüzlü acıtasyonla propaganda yapmasından bir kaç saatliğine uzaklaştırmayı başardı..

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü yarışma programı The Masked Singer'ın Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen yarışmasının jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol yer alırken sunuculuğunu ise Tansel Öngel üstleniyor. 

Maske Kimsin Sen yarışmasında ünlü isimler seçtikleri emek dolu maske ve kostümlerin altında hazırladıkları harika şovlar ve ipuçları ile hem eğlenceli anlar yaşatıyor hem de merak uyandırıyor. Maske Kimsin Sen yarışmasının bu gece merak edilen isimlerinden biri de yine Geyik kostümü oldu.

Maske Kimsin Sen Geyik hangi ünlü en çok aranan sorulardan biri olurken beklenen tahmin edilen ifşa gerçekleşti.

MASKE KİMSİN SEN GEYİK KİM?

Hayranların gözünden kaçmadı! Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Geyik daha ilk bölümden kim olduğu tahmin edilen isim ifşası da geldi! 

Maske Kimsin Sen yarışmasında yarışmasında Geyik'in tüm hal ve hareketleri ile sesi Aşk Mantık İntikam dizisinin yıldızı Burcu Özberk'e benzetildi.

Geyik'in tüm verdiği ipuçları da Burcu Özberk'i işaret etti. İpuçlarında "Kalbinizden vurmaya geliyorum" sözü Romantik komedi dizilerinin yakışan ismi Burcu Özberk'i işaret etti. Ayrıca "Güneşin kızıyım" tanımlaması da Özbedrk'in ünlendiği Güneşin Kızları dizisini işaret etti.