Eğlence dolu yeni yarışma programı Maske Kimsin Sen kalitesi ve eğlencesi ise özlenilen duyguları geri getirdi. Maske Kimsin Sen yarışması ülke gündeminden sosyal medyadaki her konuda uzman kin şiddet yayan ülke insanından uzaklaştırmayı başardı.

Tüm dünyada rekorlar kıran ödüllü yarışma programı The Masked Singer'ın Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen yeni bölümü ile yine tahminlerin sınırlarını zorladı.

Maske Kimsin Sen yarışmasında ünlüler seçtikleri maske ve kostümlerin altında hazırladıkları şovlar ve ipuçları ile hem eğlenceli anlar yaşatıyor hem de merakla tahmin ettirmeye çalışıyor. Maske Kimsin Sen yarışmasının u gece merak edilen isimlerinden biri de Ejderha oldu.

Maske Kimsin Sen Ejderha hangi ünlü? Ejderha hangi ünlü?

MASKE KİMSİN SEN EJDERHA KİM?

cemal-hunal-evli-midir-cemal-hunal-nereli-yasi kac

Maske Kimsin Sen yarışması bir dönemler ekranda yayınlanan Benzemez Kimse Sana, Can Dostum, Benimle Dans Eder Misin? gibi porgmaları hatırlatarak güzel duygular uyandırdı. 

Maske Kimsin Sen eğlence dolu yarışmada Ejderha maskesi yine kim olduğu ile ilgili merak uyandırdı. Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasında ki Ejderha maskesinin altından hangi ünlü çıkacak?

Maske Kimsin Sen yarışmasında Ejderha kim? Ejderha ifşası geldi!

Maske Kimsin Sen Ejderha kostümünün altındaki ses ve tavırlar ünlü oyuncu Cemal Hünal'ı anımsattı. Sosyal medyada Ejdarha maskesinin altındaki isim tahmininde en çok oy bahsi Issız Adam ile ünlenen CemaL Hünal'in ismi geçirildi.