Tüm dünyada rekorlar kıran Maske Kimsin Sen yarışması Türkiye'ye Fox Tv ekranlarında geliyor! Tansel Öngel'in sunuculuğunu yaptığı Maske Kimsin Sen yarışması jüri üyeleri de ilgi uyandırdı.

Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in sunuculuğunu yaptığı Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy ve Eda Ece'nin yer aldığı Maske Kimsin Sen ilk bölümü ile ekranlara geldi!

Fox Tv'nin merakla beklenen yarışması Maske Kimsin Sen'de neden Eda Ece yer almadı?

Jüri koltuğunda Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy ve Eda Ece'nin yer aldığı Maske Kimsin Sen ilk bölümünde neden Eda Ece yer almadı?

Tansel Öngel'in sunuculuğunu yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasınin ilk bölümünde Yasak Elma'nın sempatik ismi Eda Ece neden yer almadı merak konusu oldu.

Eda Ece yaptığı paylaşımda duruma açıklık getirdi. Eda Ece paylaşımına "Bu akşam başlıyor! Çok heyecanlıyız çok! Ben bu akşamki bölümde olmayacağım ama ekran başındayım, yarın akşamki bölümde sizlerleyim ve bundan sonraki her hafta beraberiz. Bu akşam 7 ünlü ve maskeli yarışmacımız, yarın akşam 7 ünlü ve maskeli yarışmacımız showlarıyla karşınızda olacak, sakın sakın kaçırmayın ki, hepsini tanıyın, maskelerin altında hangi ünlüler var tahminlerinizi bana yazın, vallahi sizsiz bulamayız.. Birazdan sizlerleyiz 20.00" diye yazdı.

Eda Ece'nin ilerleyen bölümlerde yarışmaya katılacağı biliniyor!