Maske Kimsin Sen yarışması bu akşam seyirci ile buluşuyor. Tüm dünayda büyük bir ilgi liie takip edilen yarışma Türkiye'ye uyarlandı!

Yasak Elma dizisinin sempatik ismi Eda Ece, Sadakatsiz dizisinde canlandırığı Derin karakteri ile yıldızı parlayan Melis Sezen, oyuncu Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un jüri koltuğunda oturudğu Maske Kimsin Sen bu akşam Fox tv'de ekranlara gelecek. 

Sunuculuğunnu Masumlar Apartmanı dizisinin Naci'si Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin ilk bölümü ile bu akşam ekrana geliyor. Maske Kimsin Sen yarışmasınıın jüri üyelerinden komedyen Doğu Demirkol kimdir merak edildi.

Doğu Demirkol kimdir? Doğu Demirkol nereli? Doğu Demirkol kaç yaşında? Doğu Demirkol hangi dizilerde oynadı? Doğu Demirkol sevgilisi kim?

Doğu Demirkol Kimdir?

7 Eylül 1988 Ankara doğumludur. Annesi Mersinli bir avukat babası Çerkes kökenli Balıkesirli bir doktortur. Ortaokulu Amasya liseyi de Ankara’da okumuştur. İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden meuzn olmuştur.

2012 yılında Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılmııi daha sonra BKM'de Açık Mikrofon adıyla gösteriler yapmıştır. Daha sonra Güldür Güldür adlı programına konuk olarak stand-up gösterileri yapmıştır. Bundan sonra pek çok sahnede tek kişilik stand-up gösterileri yapmaya başlamıştır.

2018 yılında Ölümlü Dünya filminde Zafer karakteri ile sinemaya girmiştir. Aynı yıl Nuri Bilge Ceylan'ın Ahlat Ağacı filminde Sinan Karasu karakteriyle başrolde yer almıştır.

TRT 1'de Tutunamayanlar adlı dizide yer almış ancak dizi reytinglerde tutmamıştır. Daha sonra Bayi Toplantısı adlı filmde yer almıştır.

Adı bir dönem Farah Zeynep Abdullah ile anılmıştır.