Fox Tv'nin eğlence dolu yeni yarışması jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Tansel Öngel'in üstlendiği Maske Kimsin Sen yarışması yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında yayınlandı.

Tüm dünyada izlenme rekorlar kıran The Masked Singer Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen özlenilen eski eğlence programları Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi yapımları hissettirdi.

Bir kaç saatliğine ülke gündeminden, sosyal medyadaki her konuda uzman ikiyüzlü acıtasyonla propaganda yaparak canlılara kin şiddet yayan hesaplardan uzaklaştık.

Maske Kimsin Sen Dinazor kim? Dinazor hangi ünlü? Maske Kimsin Sen Dinazor hangi ünlü? Dinazor'a dair tahminler kesinleşti!

MASKE KİMSİN SEN DİNAZOR KİM?

Maske Kimsin Sen Dinazor için ipuçları tahminleri Danla Bilic ve Müge Boz olarak yoğunlaştı. İpuçlarında Dinazor kendi videolarını çektiğini söyleyince tahminler Youtuber'lara kaydı.  

İpucundan kızım ve ben örümceklere bayılırız ve eskiden sahne arkasında çalışıyordum demesi ve kamp yapması tahminleri Müge Boz'a yöneltti!

Eda Ece ise tahmininden emin olarak Müge Boz diyince tahminler kesinleşti.