Jüri koltuğunda Yasak Elma dizisinin Yıldız'ı Eda Ece, Sadakatsiz dizisinin Derin'i Melis Sezen, komedyen Doğu Demirkol ve oyuncu Alican Yücesoy'un oturduğu sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Tansel Öngel'in yaptığı eğlence ve sanat dolu yarışma programı Maske Kimsin Sen tepkilere cevap niteliğinde bir fragman yayınladı. 

Fox Tv'ye gelen tepkiler sonrası kanaldan cevap niteliğinde yeni bir fragman yayınlandı. Maske Kimsin Sen yarışmasının yeni fragmanında ödüllü yarışmanın yayınlandığı ülkeler sayıldı. Arabistan'da bile yayınlanan yarışmanın sadece bizim ülkemizde garip tepkiler alması şaşkınlık yaratmıştı. 

Fox'un yeni fragmanında Maske Kimsin Sen yarışmasının orjinali ödüllü The Masked Singer yarışmasının yayınlandığı ülkeler sıralandı. Ancak sosyal medyanın akıl dolu kullanıcıları bu sefer de ülkelerde İsrail'in sayılmasına ilginç tepkiler gösterdi.

Sosyal medya kullanıcıları İsrail'in sayılamasına karşılık Filistin bayraklarının emojisini attı ve "İsrail mi? İsrail diye bir ülke yok Filistin diyecekseniz!" diye akıl dolu yorumlarını sürdürdü.

Maske Kimsin Sen yarışmasına gelen akıl dışı tepkiler de "Çocuklarımız korkuyor, satanist propagandası, batı özentileri" gibi her konuya ayzdıkları istismarlarla akıl dışı, iki yüzlü yorumlar yapılmıştı. 

Bu arada Fox Tv yarışmanın yayın gününün haftada 2 gün olacağını onayladı. Tabi incelemeye alan RTÜK yarışmaya izin verirse..