Fox Tv'nin tartışma yaratan yeni eğlence dolu yarışması Maske Kimsin Sen yeni bölümü bu akşam ekranlara geliyor. 

Kalitesi ve eğlencesi ise özlenilen güzel duygular uyandıran eski programlar Can Dostum, Benzemez Kimse Sana ve Huysuz'la Dans Eder Misin? gibi yapımları hatırtlatan . Maske Kimsin Sen'de Ayna kim merak konusu oldu.

Kostümü ile büyük beğeni kazanan Ayna maskesini altında hangi ünlü yer alıyor? Ayna hangi ünlü?

Bunu her zaman diyeceğiz ki Maske Kimsin Sen yarışması ülkemizin korkunç gündeminden, Twitter'daki her konuda uzman hesapların konuyla hiç bir bilgisi olmadığı halde kendi korkuları nedeniyle kin şiddet yayması, ikiyüzlü acıtasyonla çocuk, din vb duygylar üzerinden propaganda yapmasından bir kaç saatliğine uzaklaştırmayı başardı.

Dünyada izlenme rekorları kıran ödüllü format The Masked Singer'ın Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen'de Ayna kim merak konusu oldu. Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol yer alırken sunuculuğunu ise Tansel Öngel'in üstlendiği Maske Kimsin Sen yarışmasında ünlü isimler harika kostümlerin altında hazırladıkları emek dolu şovlar ile eğlence dolu anlar yaşatıyor.

MASKE KİMSİN AYNA KİM?

Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Ayna en beğenilen performans ve kostümlerden biri olmayı başardı. Peki kim bu ayna? Ayna maskesi altındaki ünlü kim?

Maske Kimsin Sen yarışmasında yarışmasında Ayna sesi ve hareketleri ile Yasak Elma dizisinin Kumru'su Biran Damla Yılmaz'a benzetildi.