Fox TV ekranlarında 1 Ocak 2022 tarihinde Tansel Öngel’in sunumu ile yepyeni bir yarışma programı yayın hayatına başladı. Medyapım'ın yapımcılığını üstlendiği yarışma programında ünlü isimler kimliklerini gizliyor ve yine ünlü isimlerden oluşan jüri üyeleri maskenin altındaki ünlü tanımaya çalışıyor. Maske Kimsin Sen jüri üyeleri koltuğunda ise Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy oturuyor. Dün akşam ilk bölümüyle ekrana gelen yarışmada en çok merak edilen ünlü Aslan maskesinin altındaki ünlü oldu. Peki Maske Kimsin Sen aslan kim? Maske Kimsin Sen aslan maskesinin altında hangi ünlü var?

FOX TV MASKE KİMSİN SEN ASLAN KİM?

FOX TV ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanan Maske Kimsin Sen yarışması yoğun ilgi gördü. Özellikle Aslan maskesi altında hangi ünlü var sorusunun yanıtı izleyiciler tarafından yoğun bir şekilde arama motorunda araştırılıyor. Aslan maskesi altındaki ünlünün İrem Derici ya da Danla Bilic olduğu düşünülüyor. Ancak bu ünlü ismin Özge Borak olduğunu iddia edenler de var.

maske-kimsin-sen-aslan-maskesi-altinda-hangi-unlu-var-maske-kimsin-sen-aslan-kim-2

SADECE BİR İSİM AÇIKLANDI

Merakla beklenen ve ilk bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Maske Kimsin Sen yarışmasında sadece Gözcü maskesi altındaki ünlü isim açıklandı. Maske Kimsin Sen Gözcü ünlü futbolcu Ümit Karan çıktı. Jüri üyeleri maskenin altındaki ünlüyü Tanıyamadı.