Fox Tv'nin özlediğimiz kalitede eğlence dolu Maske Kimsin Sen yarışması yeni bölümü ile bu akşam ekrana geliyor!

Jür koltuğunda Yasak Elma'dan Eda Ece, Sadakatsiz'den Melis Sezen, Hüküsüz'den Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu Masumlar Apartmanı dizisinden Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasında Aslan maskesi en çok merak edilen kostümün altındaki ünlü isimlerin başında geldi! 

Tüm dünyada rekorlar kıran ödüllü format Maske Kimsin Sen yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar akşamları Fox Tv'de ülke gündeminden sosyal medyada akıl dolu hesaplardan insanlardan uzaklaşmımıza neden olmayı başardı..

Maske Kimsin Sen programındaki harika kostümler, dans şovları eğlenceli anlar yaşattı. Ünlüler maskelerin altında şovları ve verdikleri ipuçlarıyla kendilerinin kim olduğunu tahmin ettirmeye çalışmaya devam ediyor.

Maske Kimsin Sen programının en sevilen maske performanslarından biri de Aslan oldu. Aslan'ın ilk bölümden beri kim olduğu merak konusu oldu.

Maske Kimsin Sen yarışmasında Aslan hangi ünlü olduğuna dair tahminler devam ederken bir isim öne çıkmayı başardı. Maske Kimsin Sen Aslan maskesinin altına olan ismi açıklıyoruz!

Maske Kimsin Sen yarışmasında Aslan maskesi kostümünün altındaki ünlü isim kim? Aslan hangi ünlü?

ASLAN HANGİ ÜNLÜ?

0x0-1616051767390

Aslan maskesi için sosyal medyada en çok ismi geçen isim oyuncu Özge Borak oldu. Özge Borak'ın babasının ünlü bir kareograf olması verdiği yanıtlardan çıkarılan sonuç olarak göterildi. Ayrıca su altı ilgiledniği spor, doğum günü 14 Şubat kalpler ve Ihlamur içmesi de Ihlamurlar Altında ipuçları da Özge Borak ile ilişkilendirildi. 

Aslan için tahmin edilen diğer isimler ise Burcu Esmersoy, Danla Bilic, Duygu Özaslan, Defne Samyeli, Hande Sarıoğlu, Pınar Altuğ ve Şahika Ercüment