Fox Tv'nin yeni eğlence programı Maske Kimsin Sen adından söz ettirmeyi başardı. Maske Kimsin Sen yarışması kalitesi ve eğlencesi ise özlenilen duyguları getirdi ve ülke gündeminden insanından uzaklaştırmayı başardı.

Dünyaca ünlü ödüllü yarışma programı Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen merak uyandıran ve eğlence dolu yeni bölümü ile haftasonu ekranlara geliyor. Maske Kimsin Sen'de ünlü isimler seçtikleri özenle hazırlanan maske ve kostümlerin altında hazırladıkları muhteşem şov ve ipuçları ile kim olduklarını tahmin ettirmeye çalışıyorlar.

Maske Kimsin Sen yarışmasının en beğenilen performanslarından biri hiç şüphesiz Ağaç olmuştu. Maske Kimsin Sen Ağaç hangi ünlü? Ağaç maskesi kostümünün altındaki ünlü kim?  

MASKE KİMSİN SEN AĞAÇ KİM?

Benzemez Kimse Sana, Can Dostum, Benimle Dans Eder Misin? gibi porgmaları hatırlatan ve ülke gündeminden, sosyal medyadaki korkunç akıl dışı hiç bir bilgileri olmadığı halde kin öfke yayan her konuda uzman sıfatlı hesapları bir kaç saatliğine unutturan Maske Kimsin Sen yarışmasında Ağaç maskesi yine merak uyandırdı.

Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve komedyen Doğu Demirkol'un yer aldığı sunuculuğunu Tansel Öngel'in yaptığı Maske Kimsin Sen yarışmasında bu hafta yine maskelerin altındaki ünlüler kim tahminleri kafayı yedirtti. 

Maske Kimsin Sen yarışmasında Ağaç maskesi altındaki ünlü kim merak edildi. Ağaç maskesi en çok merak edilen kostümlerden biriyken en çok tahmin yürütülen isimlerden biri.

Maske maskesi altındaki ünlü isim kim? Maske Kimsin Sen yarışmasındaki Ağaç hangi ünlü?

Maske Kimsin Sen programının en eğlendiren maske performanslarından biri de Ağaç oldu. Ağaç kostümünün altındaki ses ve tavırlar hiç şüphesiz Suzan Kardeş'i ve Derya Baykal'ı hatırlattı. 

AĞAÇ HANGİ ÜNLÜ?

Maske Kimsin Sen Ağaç maskesi için en çok ismi geçen tahmin edilen isim Suzan Kardeş oldu. Suzan Kardeş'in sesi konuşması ve tavırları tahmin edildi. İpuçlarındaki makyaj odası, ödüller ve kouşmasındaki eskilierin sahne kültürü direk olarak Suzan Kardeş olarak yorumlandı.

Sen yarışmasında Ağaç için diğer tahmin edilen isimlerden biri de Derya Baykal oldu.