Jüri koltuğunda Eda Ece, Melis Sezen, Alican Yücesoy ve Doğu Demirkol'un yer aldığı Maske Kimsin Sen yarışmasının sunuculuğunu ise başarılı oyuncu Tansel Öngel'in üstlendiği Maske Kimsin Sen yarışması yeni bölümü ile Fox Tv ekranlarında seyirci ile buluştu.

Maske Kimsin Sen yarışması ülke gündeminden sosyal medyada her konunun uzmanı gibi hesaplar açıp halkı hayvanlara karşı bile kine şiddete sevk eden, sorgulama yerine linç eden, acıtasyon ile propaganda yapanlardan uzaklaştırarak güzel duygular eğlenceli anlar yaşatmaya devam ediyor.

Tüm dünyada rekorlar kıran yarışmada The Masked Singer Türkiye uyarlaması Maske Kimsin Sen 3. bölümde elenen ünlü isim belli oldu! Can Dostum, Huysuzla Dans Eder Misin ve Benzemez Kimse Sana programlarının kalitesini hatırlatan Maske Kimsin Sen 3. bölümde elenen kostüm Ağaç oldu! Maskenin altındaki ünlü isim ise Derya Bayka çıktı!

Maske Kimsin Sen yarışmasında potaya giren maskeler Dinazor, Ağaç ve Şovalye oldu. Dinazor potadan kurtulan ilk isim olurken geriye Ağaç ve Şovalye kaldı. Buradan da Şovalye ilginç şekilde galip ayrıldı ve Ağaç yarışmaya veda etti.

Maske Kimsin Sen Ağaç hangi ünlü çıktı?

Maske Kimsin Sen'de Ağaç kostümünün altından çıkan ünlü isim Derya Baykal oldu! Suzan Kardeş yanılttı! Herkes Suzan Kardeş beklerken ikilnci tahmin Derya Baykal maskenin altından çıktı! 

 Derya Baykal kimdir?

DERYA BAYKAL KİMDİR?

1 Şubat 1957 Ankara doğumludur. Konservatuvarda öğrenciyken TRT Ankara Radyosu'nda çocuk saati ve radyo tiyatrosunda programları yapmıştır. 

Levent Baykal ile evliliğinden Mert Baykal adında oğlu bulunmaktadır. 1988 yılında Ferhan Şensoy ile evlendi. Bu evlilikten Müjgan Ferhan ve Neriman Derya adlı iki kızı oldu. 

Pek çok tiyatro oyununda yer alan Derya Baykal türk tiyatrosunda önemli bir isimdir. Dereya Baykal Ağaç kostümünü seçmesinde "Ağaç olmaktan onur duydum. Ağacı sevin. Bu kostümü bu sene özellikle seçtim çok ağaç kaybettik" diyerek alkış aldı.