Bostancı'daki Marmaray durağında gelen trenin önüne atlayarak intihar eden 24 yaşındaki Aykut Özağar'ın trenin önüne atladığı anların kayıtları ortaya çıktı.

Gözden kaçırmayın

Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor? Cem Gürdeniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Şu An Ne İş Yapıyor?

İstanbul'un Bostancı ilçesindeki Marmaray Durağı'nda 30 Ekim tarihinde bir intihar olayı yaşandı. Saat 18.30 sıralarında yaşanan olayda 24 yaşındaki Aykut Özağar isimli bir genç, gelen trenin altına kendisini atarak intihar etti.

Marmaray durağında intihar

Kadıköy, Bostancı Marmaray İstasyonu'nda meydana gelen olay sonrası durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edilirken, sağlık ekipleri yaptıkları kontrollerde Aykut Özağar'ın hayatını kaybettiğini belirlediler.

Marmaray durağında intihar-1

Olay yeri incelemenin tamamlanması sonrası Aykut Özağar'ın cansız bedeni otopsi yapılması için Adli Tıp Morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatan polis güvenlik kamerası görüntülerini incelemeye aldı. Güvenlik kameraları görüntülerinde ise Özağar'ın sakin bir şekilde durakta yürüdüğü ve birden gelen trenin önüne atladığı görüldü.