Marketler Saat Kaçta Açılıyor? Marketler Saat Kaçta Kapanıyor? BİM, A101, Şok, Migros ve Carrefour Mağazalarının Çalışma Saatleri!

Koronavirüs tedbirleri gereği marketlerin çalışma saatlerinde düzenleme yapılınca vatandaşların hangi marketin saat kaçta açılıp kaçta kapanacağına dair merakları oluşmaya başladı. BİM, Şok, A101, Migros, Carrefour saat kaçta açılıyor; saat kaçta kapanıyor.

Marketler Saat Kaçta Açılıyor? Marketler Saat Kaçta Kapanıyor? BİM, A101, Şok, Migros ve Carrefour Mağazalarının Çalışma Saatleri!
13 Nisan 2020 - 11:26

Koronavirüs tehdidinin Türkiye'de çok yakından hissedildiği ilk günden itibaren çok sayıda tedbir kararı alınarak vatandaşların yaşam tarzlarında değişiklik yapılmasının önü açıldı. Yeni bir hayat tarzına adapte olmaya çalışan vatandaşlar sürekli değişen marketlerin açılış ve kapanış saatlerini merak etmeye başladılar.

Günlük gıda ve temizlik ihtiyaçlarını gidermek isteyen vatandaşlar için marketler olmaz olmaz bir konumda bulunuyor. Bu sebeple marketlerin açılış ve kapanış saatleri çok merak ediliyor.

Çalışan vatandaşlar iş çıkışında alışveriş yaparak evlerine gitmek istemeleri sebebiyle marketlerin kapanış saatleri onlar için çok önemli. İşten çıkıp evlerine gidene kadar marketler kapanırsa mağdur olacak vatandaşlar önlemlerini almak için marketlerin kapanış saatlerini öğrenmek istiyorlar.

Peki hangi market saat kaçta açılıyor; hangi market saat kaçta kapanıyor? İşte marketlerin çalışma saatleri:

BİM: Sabah saat 10:00'da açılan BİM mağazaları akşam 20:00'a kadar vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

ŞOK: Sabah saat 10:00'da açılan ŞOK mağazaları akşam 20:00'a kadar vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

MİGROS: Migros mağazaları öğle 12:00'da açılıp akşam 20:00'da kapanıyor.

A101: Sabah saat 10:00'da açılan A101 mağazaları akşam 20:00'a kadar vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

CARREFOUR: Sabah saat 10:00'da açılan Carrefour mağazaları akşam 20:00'a kadar vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Tumhaber.com

YORUMLAR

  • 0 Yorum