Gündem

Mansur Yavaş'tan Başkent'te flaş talimat! Hemen kaldırın!

31 Mart yerel seçimlerinin ardından uzun yıllardır AK Parti’nin yönettiği Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na seçilen Mansur Yavaş yayınlattığı bir genelgeyle belediyeye ve bağlı birimlere kendisinden habersiz bir şekilde asılan fotoğraflarının kaldırıltılması talimatında bulundu.

YASAL DAYANAĞI YOK!

Yasal dayanağı olmayan bu işlemin en kısa sürede gerçekleştirilmesi talimatında bulunan Yavaş, fotoğrafların asılmasını bilgisinin dışında gerçekleştiğini belirtti.

FOTOĞRAFLARI KALDIRIN!

2 Temmuz 2019’da tüm birimlere, EGO-ASKİ Genel Müdürlüğü’ne ve bağlı şirketlere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş tarafından gönderilen genelgede, “Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine başladığım 08.04.2019 tarihinden sonra gerek tarafımdan yapılan gözlemler ve gerekse makamıma iletilen bilgilerden, Belediyemiz, bağlı kuruluşlar ve iştiraklerde bilgim dışında bazı bürolarda fotoğraflarımın asıldığı anlaşılmaktadır. Herhangi bir yasal dayanağı olmayan bu uygulamaya son verilmesini önemle rica ederim.” ifadeleri yer aldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı