Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 10.000 TL'lik ödemeler yapılacak. Sizler de bu fırsattan faydalanan ING bank banka müşterilerine 10.000 TL'ye kadar ödemeler yapacak.

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için 10.000 TL'lik ödemeler yapılacak. Sizler de bu fırsattan faydalanan ING bank banka müşterilerine 10.000 TL'ye kadar ödemeler yapacak. Özellikle 36 ay vade ve düşük faiz oranlarının uygulanacağı bu kedilerin sonuçlarını 5 dakika içerisinde öğrenebileceksiniz.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Nakit ihtiyaçlarınızda ING Bank üzerinden başlatılmış olan Kredi kampanyasına başvuruda bulunarak 5 dakika içerisinde sonucunuzu öğrenebilir krediniz onaylandığı zaman onaylanan tutarı hesabınıza yatırıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka kısa süre içerisinde başvurulara geri dönüş yapmaktadır.

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar banka üzerinden gerçekleştirecekleri işlemler ile banka şubesine gitmeden de kredilerini hemen kullanabilecekler. ING Bank'ın nakit kredi kampanyası ING Bank'ın Kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar internet bankacılığı veya mobil uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda resmi internet sitesi ATM'ler ve müşteri temsilciliği üzerinden de başvurular alınmaktadır. Cep telefonunuzdan kısa mesaj yazarak da krediye başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.  

60dbeed786b2470870908830_1280x720-1

ING Bank evine kredi kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Özellikle ING Bank'ın acil nakit kredisi Müşterilerden yoğun talep görmekte. Sizlerde acil nakit ihtiyaçlarınızda ING Bank'ın Resmî Web Sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir kredi hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

 ING Bank'ın acil nakit kredi kampanyasına başvuru nasıl yapılır?

 Telefonlarınızın kısa mesaj kısmından bireysel yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numaranızı ve aylık gelirinizi yazarak 2205 numarasını SMS gönderebilirsiniz. Bu mesaj ile başvuru işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Banka yapmış olduğunuz başvuru sonrası sizi bir değerlendirme sonrasında olumlu veya olumsuz sonuçlanması durumunda bilgilendirecektir. Kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar bankanın Resmî Web Sitesi üzerinden de buradan ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurup başvurularını gerçekleştirebilirler.

NG Bank acil nakit kredi kampanyasında faiz oranını da t.c. kimlik numaranızı üzerinden değerlendirerek vermektedir. Sizlerde ING Banka müracaat edip bankanın resmî sitesinden Giriş yaparak Kredi kampanyasına yönelik ayrıntıları inceleyebilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. Ayriyeten 10.000 TL'lik kredinin aylık ödemelerini de internet sitesi üzerinden hesaplayabilirsiniz. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşların emekli olmaları durumunda emeklilik maaşlarını bankaya taşımaları durumunda yüksek tutarlarda ve uygun faiz oranları ile kredi çekme imkânı da banka tarafından sunulmaktadır.