Manisa'da Katliam! Ramazan Günü Aynı Aileden 4 Kişiyi Öldürdü!

Manisa'nın Salihli ilçesinde iki aile arasında mera yüzünden başlayan tartışma katliama dönüştü ve aynı aileden 4 kişi av tüfeği ile vurularak öldürüldü.

Manisa'da Katliam! Ramazan Günü Aynı Aileden 4 Kişiyi Öldürdü!
24 Nisan 2020 - 15:16

 

Manisa'nın Salihli ilçesine bağlı Eldelek Mahallesi'nde bugün bir katliam gerçekleştirildi. Mera yüzünden aralarında husumet bulunan iki aile bugün karşı karşıya geldi.

İki aile arasında yalanan tartışmada ceza evinden yeni çıkmış olan Hasan Mısırlı husumetlisi Bekir K'yı bıçakla yaraladı. Bu yaralama olayından sonra kavga daha da büyüdü. O sırada Galip K. isimli vatandaş elindeki av tüfeğini Mısırlı ailesinin üzerine doğru rastgele bir şekilde ateşlemeye başladı.

Görgü tanıklarının verdiği bilgilere göre Galip K, silahını ateşlerken “Mısırlı ailesinin kökünü kazıyacağım.” diyerek bağırdığı ileri sürüldü.

Galip K.'nın tüfeğinden çıkan mermiler Halime Mısırlı, Halil İbrahim Mısırlı, Hasan Mısırlı ve Halil Mısırlı'nın vücutlarının çeşitli yerlerine isabet etti. Mısırlı ailesinden 4 kişi olay yerinde hemen can verdiler.

Olayın ardından emniyet kuvvetleri başlatılan soruşturma gereği Bekir K. ve Galip K.'yı gözaltına aldılar. Katliamla ilgili soruşturma devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum